Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen egy 17...

Nagyon egészségtelen egy 17 éves embernek mindennap reggel egy kávét meginni?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom mi lenne a legjobb arra, hogy alacsony a vérnyomásom..
2010. szept. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyad, semmi bajod nem lesz tőle.
2010. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta kávézok, most 20 vagyok. napi 1 az adagom, de a 6 adagos kávéfőző eredméynének felét simán megiszom reggel(és még jó erőset is főzök). néha többször is iszom naponta, mostanság legalább mégegyszer a nap folyamán. nincs semmi bajom.
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra igen. Ha reggeli után iszod, akkor már nem.
2010. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A kávé egészséges. Napi egy kávé az tökéletes.

Én egyszerre 2 személynek való adagot iszom, igaz felöntöm tejjel elég rendesen, magyarul tejes kávét iszom. De csak napi 1x. Ritkán szoktam napközbe is, mikor meló után haza jövök, és még van valami dolgom, de fáradt vagyok.


Itt egy kutatás eredménye: [link]

2010. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenre és mindennek az ellenkezőjére van kutatás, nem lenne nehéz találni egyet, ami szerint meg nem egészséges. Ez önmagában semmit sem jelent.
2010. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!