Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kétszer oltottak! Most már...

Kétszer oltottak! Most már halgattok az oltatlanokra?

Figyelt kérdés

Mi már régóta mondtuk hogy ez a koronavírus olyan vírus amit az emberek szervezete simán legyőz. Meg azt is mondtuk hogy az oltás nem megoldás, meg azt is hogy folyamatosan oltakozni kell majd hogy meg maradjon a védettségi. Sokan meg azt hitték hogy két oltás aztán ennyi. Remélem hogy most már felnyílik az emberek szeme. Nem mi oltatlanok akarunk rosszat, hiába mondják ránk. Azt akarjuk hogy az embereket hagyják élni végre.

Februártól már a kétszer oltottak is oltatlanná válnak.



2022. jan. 17. 10:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Hmmm. A ADE-vel kapcsolatban keresgéltem, mikor kidobta ezt. [link]


És akárhogy nézzük, tényleg a legátoltottabb országokban terjed leginkább a vírus..

2022. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

ADE az nem baj :D Lényeg hogy az oltás megvéd mindentől XD

No comment🤦‍♂️🤦‍♂️

2022. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
Nahát mennyi virológus gyűlt ma itt össze 😃
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Igen de itt a Prof is már szerencsére😁Így aztán megvagyunk mentve a tudatlanságtól

Taníts bennünket mester:D

2022. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Nekem fogalmam sincs.


De neked se 😂

2022. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Az oltás életet ment.Ha félévente kell,akkor félévente.Ez igenis közügy!Engem ugyan ti meg ne fertőzzetek oltás ellenesek!!!!!!Én felvettem a 3.-at és a többit is fel fogom.Oltajottanak már kőnyörgőm
2022. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Az első kettőt felvettem, de mostmár nem érdekel.

Sem a vírus, sem az oltás nem veszélyes, mert egyiknek sincsen értelme.


Csak azért adattam be, mert gondoltam, hogy a kártya miatt lehetnek problémák, aztán az sem kellett végül sehol.


Ha később kötelező lesz, akkor beadatom, mert mindegy, de értelme nincsen, az biztos.


Nem értem, hogy 21 évesen minek kell ilyenekkel foglalkoznom. Oltottként is megfertőzhetek bárkit, nekem meg nem lesz semmi bajom sem az oltással, sem anélkül.

2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
2 oltást kaptam, 10 közvetlen, vagy közvetett ismerőst vesztettem el emiatt a szar covid miatt. Így, ha kérhetem, nekem ne okoskodjon egy oltatlan se! A harmadikat egy miatt nem veszem fel: már szinte 100%-ban az omikron van jelen. Arra meg minek?
2022. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy provokatív kérdés be is jelentettem.
2022. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

Fsznak vamzerkodsz? Ha nem tetszik, ne válaszolj rá.

Ha valaki nem szimpatikus az utcán, azt meg lelövöd?

2022. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!