Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kétszer oltottak! Most már...

Kétszer oltottak! Most már halgattok az oltatlanokra?

Figyelt kérdés

Mi már régóta mondtuk hogy ez a koronavírus olyan vírus amit az emberek szervezete simán legyőz. Meg azt is mondtuk hogy az oltás nem megoldás, meg azt is hogy folyamatosan oltakozni kell majd hogy meg maradjon a védettségi. Sokan meg azt hitték hogy két oltás aztán ennyi. Remélem hogy most már felnyílik az emberek szeme. Nem mi oltatlanok akarunk rosszat, hiába mondják ránk. Azt akarjuk hogy az embereket hagyják élni végre.

Februártól már a kétszer oltottak is oltatlanná válnak.



2022. jan. 17. 10:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

20

Igen azt lelövöm. És téged is megkereslek majd. Addig is a te válaszodat is bejelenteni mert csak veszekedni akarsz.

2022. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

Szeretettel várlak 🤦‍♂️


Mintha óvodában lennénk...

2022. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Mintha még mindig itt lenne a kérdés és a válaszok is darabra megvannak.. De furcsa.. 😉
2022. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: ezt mondd azoknak akik meghaltak emiatt a vírus miatt, vagy akiknek lett valamilyen visszamaradt mellékhatása... Az oltás használt, ahol időben oltakoztak az emberek és nem hisztiztek a paranoiájuk miatt, ott lényegesebben kevesebben haltak meg a következő hullámokban.

Az oltottak ugyan úgy élik az életüket ahogy a járvány előtt, ez is egy ilyen tipikus oltásellenes hazugság, amivel csak saját magukat próbálják igazolni meg nyugtatgatni. Szerettek túlozni.

2022. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%

"szerettek túlozni"


Ja, ti is..

2022. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

Mi nem szoktuk hazugságokkal önigazolni magunkat veletek ellentétben. Halálos az oltás, meg méreg van benne... érdekes, hogy ez valahogy az oltottakat elkerüli.

Állandóan a nem létező mellékhatásokról örjöngtök, miközben nincs olyan gyógyszer, sem vitamin vagy természetes gyógymód aminek ne lenne mellékhatása. Az meg csak hab a tortán, hogy már két év eltelt és még mindig képtelenek vagytok felfogni, hogy a védőoltások feladata nem az, hogy nem kaphatod el, hanem hogy csökkenti a betegség lefolyásának a szövődményeit.


De akkor kérdezek én is egyet:

Nem sül le a képetekről a bőr? Hány ember halhatott meg amiatt, hogy nem tudtátok lebeszélni az oltásról??! Pöhhh..

(IRÓNIA!)

2022. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

"Mi nem szoktuk hazugságokkal önigazolni magunkat veletek ellentétben."


Veletek?? Idézz tőlem egy ilyen önigazolást kérlek! Ha viszont nem tudsz, ne általánosíts és ne beszélj fszságokat! Nagy kérés?



"Halálos az oltás, meg méreg van benne..."


Soha, egyiket se mondtam, de ne zavartasd magad..

2022. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Többesszamban beszéltem, nem esett le? Azt se tudom ki a fene vagy, a kérdezőnek reagáltam először,aztán a 25-os válaszra ami gondolom te vagy.
2022. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%
De, leesett. Pont ez a bajom, hogy általánosítasz.
2022. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!