Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több ismerősöm (4) panaszkodik...

Több ismerősöm (4) panaszkodik, hogy oltatlan kisgyerekét karanténba zárták, mert mind a 4 esetben OLTOTT osztálytársuk megbetegedett?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy itt 4-ből 4 covidos oltott volt? Másik ismerősnél a teljes család beteg, minden családtag megkapta a 3. oltást is...
2022. jan. 22. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele és jól teszed/teszi hogy nem kéred/kéri a löttyöt

Teljesen értelmetlen volna

Ez csak azért van mert sok lejárt szavatosságú a nyakukon maradna :D

2022. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikátlan ez a rendelkezés. Most komolyan, miért jelentene nagyobb veszélyt az oltott gyerekekre (akik maradhatnak jelenléti oktatásban) egy oltatlan kontakt, mint egy oltott?!

Meg egyébként is, mivel oltottak, állítólag védettek, akkor mégis miért jelentene rájuk veszélyt?

Ezekből mind látszik, más van itt a háttérben, mindig meggyőződöm róla, jól tettem, hogy nem oltattam be magam. Egyébként én is azt tapasztalom, hogy főleg az oltottak betegek.

2022. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz!Én sem bántam meg hogy nem kértem 1 db löttyöt sem

Jól vagyok és megvagyok nélküle én is :D

Érdekes dolgok derülnek ki mindig

2022. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!