Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek el teszteltetni?

Menjek el teszteltetni?

Figyelt kérdés

Elég erős megfázás tüneteim vannak (rossz közérzet, levertség, fejfájás, izomfájdalom, erős torokfájás), és úgy hallottam, az újabb variánsnak teljesen ugyanezek a tünetei. Nincs komolyabb bajom, a vírus előtt azt mondtam volna, megfáztam. De tervezem felvenni a 3. oltást, és nem tudom, ha tegyük fel most covidos vagyok, és arra ráoltanak, mennyire lenne veszélyes...

Jobb lenne akkor elmenni egy tesztre?



2022. febr. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkepp ha oltatni akarsz

Az mar mas teszta hogy meg van a velemenyem az oltasrol:D

2022. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én már sajnos belementem, 2 oltásom megvan tavasz óta, és most is rákényszerülök a 3.-ra... szívem szerint nem kérném. De muszáj lesz a külföldi tervek miatt.
2022. febr. 1. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha elmész tesztelni és az pozitív lesz, akkor 1 hét hatósági karanténba kerülsz, és táppénzes papírt kell íratnod. Ha ez belefér, akkor teszteltess
2022. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Mégis minek? Fog attól valami jobb vagy rosszabb lenni? Nem. Akkor meg? Az oltást meg felejtsd el, ha jót akarsz magadnak.
2022. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
#4 mondjuk ha pozitív nem fogja a fél világot lefertozni... És miért kéne az oltast elfelejtenie? Az ilyen holdkorosok miatt, akik telehazudjak a világot?
2022. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pozitív lett, szóval jó, hogy elmentem... nem akarok senkit megfertőzni, főleg mondjuk egy 50+ korosztályt vagy bármelyik tanáromat.
2022. febr. 2. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Mielőbbi gyógyulást!
2022. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, felelossegteljes ember vagy, legalabb 2 honapot varj az oltassal, nem jo rogton raoltatni
2022. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!