Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek wc papírt venni,...

Nem merek wc papírt venni, hogyan győzzem le a szégyenérzetemet?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok zsebkendőt és kéztörlőt használni, mert nem akarom, hogy bárki, akinél vásárolok, arról képzelegjen, hogy én mire fogom használni azt a guriga wc papírt.

Én magam is sajnos mindig elképzelem, mikor látok egy nyugdíjast 20 darabos zewa gurigaszettel a kasszánál, hogy jó ég, mi a sorsa annak a papírnak.

Óvszerrel és síkosítóval nem érzek így, hiszen a szex terén fiatalkorban semmi undorítót nem vélek felfedezni. Na de a 💩 más dolog. Utálom a kakit.

25f



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki csinálja, és hidd el, senkit sem érdekel hogy használni fogod. A pénztárosokat pedig egyáltalán nem érdekli ki mit vesz.
2022. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Vegyél elsőnek 4 db-osat, mutasd meg, neked ennyi is elég.
2022. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a pénztárosnak, hogy az orrodat fogod belefújni :)
2022. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%

Érdekes, én a sikosítóval vagyok így. Hiszen a csaj eleve nedvesedik, csak akkor nem, ha nem izgatod fel eléggé, azaz béna vagy...

De ezek csak ilyen személyes hülyeséget.

Vegyél nyugodtan budipapírt, vidd haza, bontsd ki és ülj rá a wc-re.

2022. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
JÉzus mária.... Ez most a vendégségben-nem-merek-kakálni kérdésnek a turbósított verziója? :-O :-O
2022. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, milyen szorongásaid vannak még ezen kívül????

Egy effajta paranoia még egy 13 éves lánytól is übergáz lenne, de 25 éves férfi....?


Huhh...


Szerintem gyorsan keress egy pszichológust!

2022. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
nem, én bárhol tudok kakilni.
2022. febr. 14. 18:24
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted kit érdekel a dm-ben, hogy a napi 500 vásárlóból, akik közül 350 wc-papírt vásárolt, te pont miért veszed...????
2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
oké, de ezt nem tudom berakni a hátizsákomba, vagy egészen hazáig viszem a buszon, vagy a parkolóig, míg sikerül elrejtenem az autóban. Még a pénztáros a legkevesebb. Ilyenkor több 10, esetleg több 100 ember előtt szégyenülök meg.
2022. febr. 14. 18:29
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

9: fordulj pszichológushoz!


Te egyébként bámulod, hogy ki mit visz a kezében az utcán...???

Mert amúgy a lőtéri kutyát se érdekli, hogy te mit viszel a kezdben...

2022. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!