Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült egy félnek is...

Hogyan sikerült egy félnek is ilyen erős hatást adnia?

Figyelt kérdés
Nos tegnap este bevettem fél lasztit. Es konkretan annyira szetcsapott, hogy patakokban omlott rolam a viz. A vilagbol teljesen kirakott de nagyon pozitiv ertelember. A pupilaim pedig kB 99,9%-ot tettek ki a szemeimnek. Ami a fura, hogy en sosem gondoltam volna, hogy egy erosebb bogyo eseten is egy fel ilyen kemeny lehet. Mivel neha meg egesz sem vag megennyire mint ez.

2022. márc. 6. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg befolyásolhatja az aktuális állapotod. Pl fáradtság. Mint ahogy az alkohol sem hat 2 x sem egyformán.
2022. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát itt az is lényeges hogy az adott szert életedben először próbáltad-e ki vagy már fogyasztod több éve/hónapja. Ha először kipróbálsz ilyesmit akkor oda tényleg elég egy fél vagy egy negyed adag is hogy felejthetetlen élményben legyen részed mert ez ugye az agyadnak meg a szervezetednek új érzés azért ennyire felemelő, ha többször próbáltád akkor az meg hangulattól és lelkiállapottól függhet. Bár ha kihagytál hónapokat vagy éveket akkor is jöhet néha erősebben az érzés ha pihentél 2 fogyasztás között.
2022. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert valami bika erős lasztiba futottál bele.
2022. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Lehet hogy eddig dizájnerest nyomattál, most viszont belefutottál egy mdma-sba.
2022. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől lehet ez, nagy részét az előzők felsorolták, pillreportot néztél ?!


Tanulság: nem szégyen negyedelni.

2022. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan tabik amiket negyedelni kell. Az egészéges dózis fiú esetében 1,5 lányok 1 x testsúly kg. Mondjuk 75 kg fiú az 112,5 lenne. Na most a mai tabik nagyrészében 400-500 mg is van. Ha azt felezed akkor lehet hogy egyszerre megeszel 200-250 et. Ami az előírt biztonságos dózis 2-2,5x. Jártam màr én is így azèrt tudom 😂
2022. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bini1 válasza:
100%
Orulj neki amig tudsz, en 5-6 okat kell hogy megegyek mar mert elbesztam a toleranciam es sokkal jobban birom mint kene
2022. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!