Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus koncentrációja...

A koronavírus koncentrációja máris emelkedni kezdett, a halálozások száma még mindig több, mint napi 50 és sajnos nagyon kevés az egyéni védekezés. Mikor vezetik végre be a szükséges korlátozásokat, némi szigorítással, hisz a Covid velünk van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor zárkózz mielőbb karanténba.
2022. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem tiltja meg hogy szépen bezárkózz a négy fal közé és soha többé ne gyere ki. Minket meg hagyj békén élni. Szép napot!
2022. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én továbbra is hordom a maszkot, ami most a pollenszezonban különösen jó.
2022. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
66%
Én nem értem az ilyen antiszociális szerencsétlenek miért "élvezik" a lezárásokat. Mártmint de, értem, élvezik, ha más is ugyanúgy szív a magánnyal és bezártsággal mint ők. Hiszen vírustól függetlenül dögölhetnének otthon egész nap.
2022. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
A szomszédban éppen egy totális háború folyik, ami miatt Európa egyik legnagyobb gabona és legnagyobb olajexportőrénéé várhatóan töredéke lesz a termés, míg a másik nagy exportőrt éppen az előbbi indokolatlan lerohanása miatt vették szankciók alá, és ez az ország "véletlenül" kis hazánk legnagyobb fosszilis energiaellátója is egyben. Olyan áremelkedések és gazdasági krach lesz itt, hogy lesz nagyobb probléma az életben (már ha az nem lenne az önmagában, hogy a szomszédban civileket bombáznak és városokat tesznek földdel egyenlővé, megindítva ezzel egy 2015-ösnél sokkal nagyobb menekülthullámot), mint egy olyan vírus, ami ellen egy ideje már van igencsak hathatós védekezés, amit oltásnak hívnak.
2022. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Szalaggyá ótásért!
2022. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom, április elején mindig fuldoklom a sok pollentől, ezért a maszk tökéletes segítség nekem. Amúgy az omikronnak nagyobb a füstje, mint a lángja (minden jel arra utal, hogy még az eredeti Wuhani variánsnál is gyengébb), úgyhogy egy kis náthával megúszod, pláne ha oltva vagy. Teljesen értelmetlen lenne újra bevezetni a korlátozásokat, én még az egészségügyi dolgozóknál is eltörölném az oltási igazolványt. Pl. az orvosi hallgatóknak még mindig kötelező a harmadik oltás. Pedig aki már megkapta a két adagot és egyszer meg is fertőződött az omikronnal, az miért nyomná magába a harmadik adagot (főleg most, amikor már lecsengőben van az egész járvány)? Kivételt képeznének azok, akik a sürgősségin, intenzíven és a covid+tüdőosztályon dolgoznak, a többiek esetében ugyanúgy el kellene törölni a kötelező harmadik oltást.
2022. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező már nem akar suliba járni.

Hiába reménykedsz, online oktatás aztán pláne nem lesz soha.

2022. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az omikron egy nátha. Tüneteket tekintve is és kb a veszélyességét tekintve is. Minek lockdown egy nátha miatt?


Akkor előbb legyen lockdown az influenza miatt, ugyanis az bármikor mutálódhat olyan veszélyesre, mint a spanyolnátha is volt.

2022. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a 4. oltást is felveheted egy megfázássá szelídült betegség ellen. Nem indokolt semmiféle korlátozás. A pozitív teszt önmagában nem jelent semmit, az esetek nagyon jelentős részében már nem okozz komoly megbetegedést (ha feltételezzük, hogy eddig okozott). Influenza tesztet is lehetne csináltatni, semmit nem változtatna a helyzeten. Van, aki pozitív, és?
2022. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!