Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemennél betegen dolgozni, ha...

Bemennél betegen dolgozni, ha ezért többet kapnál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt betegen élni sincs kedvem, másrészt senkit nem akarok lefertőzni. Nem éri meg.
2022. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM, ha beteg vagyok, akkor nekem az a lényeg, hoyg meggyógyuljak.
2022. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1-es

Nem tudom, hallottál-e róla, de a betegségek 90%-a nem fertőző.

2022. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3, nem tudom tudsz-e olvasni, vagy az értelmezési készségeddel van probléma, de a kérdésben vírusról volt szó. Ugye tudod, hogy terjednek a vírusok?

Továbbra sem mennék be betegen, ha tetszik, ha nem.

Van még valami amibe esetleg belekötsz, vagy keresel magadnak másik áldozatot egy másik kérdés alatt, akin levezetheted a nyomorult életed miatt felgyülemlett frusztráltságot?

2022. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

4.

Jaj megbántottam a lelkecskéd? A kérdésben ugyan nem volt vírus. Csak alatta a szavak között.

2022. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Engem ugyan nem bántottál meg, kevés vagy te ahhoz.

A kulcsszavak hozzá tartoznak a kérdéshez, ha nem tudod értelmezni, az nem másokat minősít, csak téged.

De felőlem égesd magad tovább, rendkívül hasznos és releváns hozzászólásaid vannak :)

2022. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem be kell mert próba idő alatt ha elmegyek táppénzre elküldenek🤣
2022. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Be sem tudnék menni. 39 fokos lázzal mégis hogyan? Ott halnék meg valahol félúton.

Egyébként én is próbaidős vagyok és kiirt az orvos erre a hétre. Félek is, hogy mit fognak szólni.

2022. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Boomer vagyok. A mi időnkben holmi influenza nem számított betegségnek. Persze otthon maradhattunk, de kevés kivételtől eltekintve inkább kihordtuk lábon. Egyébként az immunrendszerednek akkor teszel jót, ha minél több kórokozóval megismerteted. Ha a széltől is óvod, azzal csak magad alatt vágod a fát.
2022. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!