Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit teszel ha szajbacsip egy...

Hgwell kérdése:

Mit teszel ha szajbacsip egy hatalmas vaddarazs almodban?

Figyelt kérdés
aloa vera

#ember #gyujj #okelme
2022. márc. 29. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szájbacsapom a vaddarazsat. Yeaaah...
2022. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felébredek.
2022. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sírnék a sarokban feldúlt lelki állapotban
2022. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mintha kutya nagyságú egér rágicsálná a fülemet álmomban.
2022. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha orias vaddarazs es szajba csip akkor lehet megfulladsz.vagy ugy bedagad a fejed hogy nelehalsz mert szinten fulladast okozhat vagy lataszavart agyi-er-keringes problemak.

Nyiva hagytam az ablakot, ö bejött és zümmögött az ajkamnál mikor kinyitottam a szemem de szerencsere azonnal elfordultam es radobtan a pledetde kijott belole aztan az ablaknal megfogtam.

2022. márc. 29. 14:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Akkor amiről beszélsz, nem álmodban csíp meg, hanem a valóságban, csak alvás közben. Nagyon nem mindegy!

2022. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ingert es ingeruletet veszek figyelembe. Diagnosztizalom az emberi tudatot. Vetuletet keszitek. A fajunk csak 1/3 ra van szukseg a mende- monda szerint. Vilagtorvenyek(nemzetkozi) sem gatolnak meg senkit abban, hogy beazonosuljanak a szabalyokkal es es szabalyokat rengessek meg masokban, a saját öntörvényeik kéztetett allapotba sodornak szabalytarto embereket azonban azok akik meghaladjak kepessegeik ismeretet terdenalva fohaszkodnak, hogy ne ugy tortenjenek az esemenyek ahogy azok meg vannak irva es csak akkor irott valami amikor eppen abban helyezkedsz.

Ha meg akarsz menteni valakit az sem jo ha koran mesz az sem ha keson.pontosan kell erkezni viszont mashol ez miatt kesni fogsz. Merleget nyomott a hierarchia es senki nem akar valtoztatni rajta.

Beletomtek a csatornaba egy huszast es a bacik most nagyon gazdagok a tiszta feluletet pedig el akarjak lepni. Nem a sz@rosrol beszelek aki ejjel bebujik egy bokorba hogy elvegezte dolgat aztan a foldnek az termotalajt szolgaltat.nem az ut kozepen vegzi el a dolgat de lehet van olyan no aki ezt ott sirva megteszi mert mar nincs kiutja a pokolbol ugy erzi es a nok torvenyszerusege szerint olyankor azonnal odakellene menni es megmenteni de megis csak kinevetik es gyalazatot adnak neki meg akkor is ha tudjak mi tortenik a hatterben es a holgy a hibas aki ott osszerogyott.

Azt mondjak konnyen atallnak az emberek az uj poziciora de nem hiszem mert a dns-uk szagat/n nem valtoztat semmi csak a kin sok evi es ahoz kellene a gyerekkori fajdalom, amely hibatlan fajdalom es ezt soha senki nem fogja megerteni de van dns ami algoritmusokat allit elo ujra es ujra es a dns sajat szagat elpusztitja de a testet es szervezetet nem oli meg csak asszimilalja.

Szuksegem van az asszimilacio kulcsazonositojara de az tobb szaz evet igenyelhet mire kitapasztalva-ralelve azonosodik.

Mint a mesebeli 'kejcsu' ami egy japan szo.rendezett összhang es amikor szukseges levalsz a csapatbol es kepes vagy masik tarsaddal ugyanarra-ugyanugy gondolni es egyszerre igyanabban a pillanatban mozogni ugy ,hogy a döntést külön hozzátok mindannyjian es egyszerre tudjatok mikor kell levalni vagy tovabb folytatni es akarhanyan is vesztek ebben reszt.

Igy ertesz engem?

2022. márc. 30. 10:17
 8/11 A kérdező kommentje:

Hallod??! Asszimilalni akart egy hatalmas darazs. ...és a királynö mondta neki, hogy : ,,most ne ölj!'' elotte 1-2 nappal egy hatalmas darazs egy kisebb darazzsal egyutt mozogtak egyszerre, es gondolkodtak ,ugy, hogy kulon hoztak dontest.


Igy ert engem valaki??!

2022. márc. 30. 10:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Kapcsolatba akart kerulni velem, meg jo hogy nem hokiz@s utan őfelségggel felfele voltam mert akkor meg bele is bujik.
2022. márc. 30. 10:27
 10/11 A kérdező kommentje:

#3

Megjegyzes nelkul veszek batorsagot, hogy feltegyem neked mi megy a beleidben olyan esetben.

Mit hogyan választanál ki olyan esetben mikor érzékelsz egyedül te sem tudsz jol donteni ha ketten vagytok es megcafoljatok egy kozos donteseteket amely elter egymastol akkor gyorsabb a kulcsazonositas a kivalasztasra de akkor sem lehetsz lassabb mint eddig a kulcsazonositast ugyanolyan gyorsan kell meghozni mint ahogy a dontest ugy hogy kozben az esemenyek ropteben elnek es mozognod is kell kozben tehat tartanod kell egy kieso pillanatot amit nem erzekel a kornyezet es nem iranyitja a meghozatalt(kulcsazonositast) felsobb tudat annak ellenere, hogy koztes idoben o (felsobb tudat) jelen van.

2022. márc. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!