Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét miatt átrakattam egy...

Műtét miatt átrakattam egy okj vizsgát, majd covidos lettem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hétfőn lenne egy műtétem, egybeesett volna egy okj vizsgával, de kedvesek voltak és átraktak egy másik vizsgára, de ahhoz kellene majd a műtétről szóló papír. Ami nem lenne gond, de ma reggel lebetegedtem, csináltam egy covid gyorstesztet és pozitív lett. Persze ma felhívom az orvost a műtét miatt, de az okj vizsgát így a papír miatt nem fogadják majd el? Fogalmam sincs mi a teendő ilyenkor, nem tudom mennyire számít még ha covidos az ember, és csak gyorstesztet csináltam. Még nem mertem felhívni az iskolát. Fontos lenne a vizsga mivel informatikai...
2022. ápr. 8. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
és mi lett volna, ha nem csinálsz semmilyen gyorstesztet és nem tudod meg, hogy a totálisan megbízhatatlan izé szerint covidpozitív vagy, mint a társadalom jó része?
2022. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy milyen papírod lesz, a vizsgára azt is nyilvánvalóan elfogadják, hogy covidos vagy karanténban, persze ha van róla papír.

Szóval vagy nem mész műtétre, de vizsgára igen (ha elmúlt a covid), és majd vizsga után kérsz időpontot újabb műtétre, vagy elmész mindkettőre, mintha mi sem történt volna.

2022. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!