Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvasnátok egy olyan olyan...

Olvasnátok egy olyan olyan oldalt, amin egy meggyógyulni akaró alkoholista írja le a régi piás történeteit, valamint minden nap leírja hogy mi történt vele aznap, hogy bírja pia nélkül stb?

Figyelt kérdés

Az az ember én lennék, 30 éves vagyok, életem több mint a felét végigittam. Gondoltam csinálnék egy ilyen oldalt, hátha másoknak segít hogy akár önerőből leálljanak. 0,5-1 évig írnám naponta a történetem, hogy bírom pia nélkül, mivel foglalom el magam, persze elrettentésnek vagy poénnak pár naponta beírnék egy egy durvább régi lerészegedésem, valamint akár lehetne tőlem kérdezni is, amikre értelmes keretek közt válaszolok. Ezzel másokat is meg magamat is ösztönözném hogy ne igyanak, vagy legalábbis ne annyit. Persze próbálnám név nélkül, viszont ha ismerősök látják ők biztos rám ismernek. Van egy olyan szándékom is ezzel, hogy egy barátomnak segítsek vele, aki most akar elvonóra menni, hogy lássa, nem kell feltétlenül 1 évre kivonnia magát a forgalomból, mehet ez önerőből is.


Ti kíváncsiak lennétek egy ilyen oldalra? Csatolok szavazást is, de szívesen fogadom a válaszokat is.


2022. máj. 27. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, olvasnám rendszeresen
Igen, olvasnám de csak néha, ha épp eszembe jut
Nem, nem érdekelne
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erősen függ attól, hogy élvezhető stílusban írsz-e. Egy próbát megér, nem? Max abbahagyod.
2022. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon jó ötletnek tartom, szavaztam is az elsőre. Én is "masszív" nyolc évig az voltam. Már előtte is, de az még emberibb volt. Azért írtam hogy "masszív", mert ez idő alatt két egymást követő, többnapos, folyamatos italozás között, maximum két "tiszta" nap telt el, amit rendszerint hányással és rosszúlléttel töltöttem. Még munkába is alkoholosan, vagy másnaposan mentem, három alkalommal majdnem kirúgtak miatta. Apám szerezte a munkát, aki egy nagyon megbecsült ember volt ott és neki köszönhetem, hogy a harmadik esetben sem tettek lapátra.

Utána sem hagytam abba, de részegen többet nem mentem be, csak a hosszabb italozások után két nappal, miután tudtam "normálisan" dolgozni.

Azért tettem idézőjelbe, mert a mai napig nem vagyok az, mivel még itt vagyok, pedig már nem volna szabad. Igen, próbálkoztam "azzal" is.

Aki olyan mint én, az tudja mit jelent az "azzal".

NE legyetek olyanok, mint amilyen én voltam!!!

2023. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!