Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülsípolás elmúlik?

Fülsípolás elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2022. 06. 20 (Hétfő) este kidurrant egy lufi a jobb fülemtől kb 1cm-re. Azóta folyamatosan megállás nélkül sípol a fülem. Amikor megtörtént az eset hangos sípolást hallottam a jobb fülemnél és a hallani is rosszul hallottam de utánna 2-3 óra mulva visszaált rendesen. Fájdalmat nem éreztem a fülemnél csak hangos sípolást meg átmeneti hallásromlást de azóta visszajött tökéletesen a hallásom. ha nem figyelek rá és nem foglalkozok vele akkor nem hallom de ha csendes helyen vagyok vagy figyelek rá akkor nagyon zavaró tud lenni főleg elalváskor. Érdekes módon a jobb fülemnél durrant a lufi de mind a 2 fülem sípol folyamatosan megállás nélkül, bedugulva nincs egyik fülem se.

Elmúlik e valaha magától? ha nem, akkor mi a teendőm?



2022. jún. 24. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali. Nekem anno hangos zenétől lett így,egy hétig feküdtem 24 évesen ertagito infuziokon,elmúlt utána vissza jött így maradt,hol jobban hol kevesbe..
2022. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Téged nagyon zavart ez a sípolás ?
2022. jún. 26. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen eleinte,utána nem,mostmár fel sem tunik :) pszichesen rá is stresszeltem. Ez hozza is tett,h lesz valami bajom stb
2022. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!