Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » N acetil-ciszteint be lehet...

N acetil-ciszteint be lehet venni akkor, amikor a C vitamint? Nem gátolják egymás hatását? (Van, amiket nem szabad egy időben bevenni, mert gátolják egymás hatását.)

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

A gyógyszer segédanyagként tartalmazza a C vitamint, úgyyhogy nem akadályozzák egymást. Hogy meddig lehet szedni, arról kérdezd az orvosodat és a gyógyszerészedet. Kiemelted a nyári kérdésedet, ezért gondolom, hogy úgy szeded, mint a cukorkát. A gyógyszer betegtájékoztatójában megtalálod, hogy milyen mellékhatásokat okozhat. Mire szeded?

2022. szept. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem szedem, csak néha-néha vettem be. Csak érdekel a szinergia.

A kérdés azért is érdekelt, mert különböző infókat hallottam, olvastam. Egymásnak ellentmondóakat.

2022. szept. 21. 06:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor az információ forrását megvizsgálni: odaírták-e a szerző nevét, milyen végzettsége, foglalkozása van az illetőnek, végez-e tudományos munkát, hivatkoznak-e a cikkeire mások, stb. Ha van a témában műveltséged, akkor a szakmai hibákat is felismerheted az ilyen cikkekben és nem tudnak elvarázsolni 8 latin szóval.
2022. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pár latin szóval nem kábítanak el.

Látod, a kérdés régebbi - már nem tudom, hogy honnan származott az ellentmondó infó.

Úgy emlékszem, hogy sok helyen azt írták, hogy együttműködők, de volt olyan hely is, ahol pont fordítva volt - ezt most nem fogom megkeresni. :)

2022. szept. 21. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!