Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megérte a covid oltás?

Megérte a covid oltás?

Figyelt kérdés

Személy szerint neked jót tett? Vagyis nem lettél utána koronavírusos beteg?

És nagy általánosságban? Jót tett a "világjárványnak" a sok oltás? Megállított bárrmit is a sok lövedék?



2022. júl. 24. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha te is majdnem meghaltál volna, mint én, lehet, hogy kicsit másképp látnád a dolgokat.

Azóta beoltattam magam, mert nem akarok még csak hasonlókat sem átélni újból.

Hogy jót tett-e? Szerinted pármillió megmentett élet jót tett, vagy sem?

2022. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

1. Igen, jót tett, mert mehettem külföldre nyaralni.

2. De igen, beteg lettem, mert nem a fertőzéstől véd, hanem a súlyosabb lefolyástól. Rajtam 2 nap alatt átment, nem oltott szüleimen egy hét alatt.


Mindent elmondtam, ami lényeges, te kis oltásellenes. :)

2022. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, hogy megérte e, mert 2018 óta egyszer sem voltam beteg. Még náthàs sem voltam.
2022. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, hogy esetemben mi lett volna ha…

Tavaly februárban fertőzött meg egy felelőtlen ember. Én meg hazavittem. Apám belehalt, nekem csak hasmenésem, orrfolyásom volt, lázhoz közeli hőemelkedésem, az egész nem volt több két hétnél az első tünettől, az utolsóig.

Az év folyamán mind a három oltást felvettem. Szeptember közepétől dupla maszkot viseltem nyilvános helyen, a belső FPP2. És annyi kézfertőtlenítőt használtam, hogy gyárat lehetett volna alapítani rám.

És idén januárban újra átestem rajta, az elsővel teljesen megegyező tünetekkel.

2022. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Azt igazából sosem lehet tudni, hogy "mi lett volna, ha...", így erre nem nagyon lehet válaszolni.

Személy szerint oltás előtt volt az egész család nálunk covidos (még 2020 elején), majd kaptunk három oltást, és azóta nem. Hogy az oltásnak köszönhető, vagy a betegség miatti immunitásnak? Esetleg azóta kapcsolatba sem kerültünk a betegséggel? Lehet, hogy holnapra covidos leszek? Passz.


De ugyanez igaz az összes létező oltásra, amit valaha kaptunk, pl. nyilván azt sem tudom, hogy ha utazás előtt nem oltatom be magam, elkaptam volna-e a Hepatitiszt vagy a Tífuszt Ázsiában.

2022. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

"Jót tett a "világjárványnak" a sok oltás? Megállított bárrmit is a sok lövedék?"


Akár Magyarországon hasonlítsd össze a 2021 tavaszi halálozásokat a 2021 - 2022 téli halálozásokkal!

2022. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Pirosat nyomogatók! Miért?
2022. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert oltásellenesek, és nem rendes válaszokat, hanem konteókat akartak olvasni. Minden más 0% nekik.
2022. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
#7 Mert ők miután élet iskolájában végeztek, a Youtube bugyraiban doktoráltak virológiából.
2022. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

A covid hivatalosan 1% halálozási rátájú, a valóságban meg csupán 0,2%, mivel fals a számolás és vagy 10x többen elkapták, mint ahány fertőzött regisztrálva lett. A statisztikán egyértelműen látszik, hogy az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a halálozás.


[link]

2022. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!