Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha azt álmodom,...

Mit jelent ha azt álmodom, hogy alvás paralízisem van?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy békésen alszok, aztán egyszer csak felébredek és ki akarok kelni az ágyból de nem tudom felemelni a végtagjaimat. Olyan érzés volt mintha valaki feküdne rajtam, éreztem nyomást és súlyt a testemen. Aztán hirtelen hűvös lett a szobámban és elkezdtem hangokat hallani a fejemben, mint a hororr filmekben. Itt már nagyon féltem és szívem szerint átordítottam volna anyukámnak a másik szobába hogy aludjon velem mert félek (pedig már 17 éves vagyok és utálok a szüleimmel aludni. Vagy egyedül szeretek aludni vagy a párommal) de hang sem jött ki belőlem. Az járt a fejemben, hogy mivan ha nagyapám kísért nálunk? (Nálunk hunyt el) De közben féltem is, nem tudtam mit tegyek.

Viszont nem volt igazi alvásparalízis, mert azt is megálmodtam ahogy utána elmúlik, kimászok az ágyból, beszélgetek a szüleimmel, elmesélem nekik, találkozok a párommal stb.

Mit jelenthet ez az álom, vkinek volt esetleg hasonló?

Tervezek venni álmoskönyvet csak sosem jutok el odáig.


2022. aug. 6. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.
2022. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak álmodtál. Nincs mindennek oka.
2022. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!