Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nálam szokott néha ez...

Csak nálam szokott néha ez lenni alvási paraliziseimnél?

Figyelt kérdés
Néha mikkor alvási paralizissel ébredek akkor csukva van minfig a szemem nem nagyon tudok mozogni. Ugyebár eddig semmi de néha előfordul hogy pl: a nyakamat megtudom mozdítani egy minimálisan akár a lábfejemet. Eddig 12 alvási paralizisem volt abból kb 4-5 volt ehezz hasonló

2021. jún. 14. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Néha nálam is szokott lenni
Volt alvási paralizisem de sose fordult ilyen elő
Sosem volt még alvási paralizisem
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2x volt. Első alkalomkor a szememet se tudtam kinyitni, semmit nem tudtam csinálni. Második alkalomnál már kitudtam nyitni a szemem, viszont megmozdulni továbbra se tudtam.

Ekkor még azt se tudtam, hogy létezik ilyen. Szóval eléggé megijedtem.

2021. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hogy hónapokig semmi. Majd egy éjszakàn belül közvetlenül az elavàsnàl kb 5. Lehet csak azért ennyi mert akkor màr kimàszok inkàbb az àgyból.


A szemem nyitva, de minden màs izmom lebénulva. A pàrom 2 méterre ül tőlem, vagy alszik mellettem de nem tudok segîtséget kérni. Próbàlok nyögni vagy valami, hogy keltsen fel. Hangot kiadni. Bàrhogy jelezni. Nem sikerül.


15 éves koromtól élek ezzel.

2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van hogy mindig csukva van a szemem es pont h kiakarnam nyitni de nemtudom..ha kitudom nyitni akkor felkelek es jó
2022. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 általában én sem tudom kinyitni a szemem. Viszont amióta alvási paralizisem van azt szoktam csinálni hogy vagy próbálom mozdítani a fejem ami néha sikerül és pár mozdulattal felébredek. Vagy hallottam azt h a nyelvemet mozgassam és gyorsabban felébredek. Ez szokott beválni. Múltkor kitudtam nyitni a szemem és egy hotelben voltam amit egy dzsungel vett körbe lol.
2022. aug. 5. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
En sose tudom kinsitni 😃ha nagyon erolkodok.oLna mintha felakadna xd de amugy ha kitudom nyitni akkor vege az egesznek de altalaba csak sokara sikerul sajna
2022. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!