Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha az elterelő...

Mi történik ha az elterelő folyamán pozitív lesz a drogtesztem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 1 hónapja elkaptak a rendőrök fűvel. Azt mondták, hogy majd kapok valamilyen értesítést, hogy elkezdhetem az elterelést.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ott csinálnak e drogtesztet, ha igen és pozitív lesz mire számíthatok?

Próbáltam utána olvasni, hogy csinálnak e egyáltalán tesztet de mindenhol mást írnak.

Egyáltalán mire számítsak, hogy mikor kapok értesítést, hogy elkezdhetem az elterelést?

Megköszönném, hogyha olyanok válaszolnának akik esetlegesen jártak már elterelőre vagy csak szimplán otthon vannak a témában.



2022. szept. 30. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvallva nem vagyok otthon a témában, de azt általánosságban el tudom mondani, hogy hazánkban az Isten malmai lassan őrölnek. Nem lepődök meg, hogy sokára kapod az értesítést. Gondolj bele, hány ilyet kell kiküldeni. Nálunk az egyetemen majdnem mindenki füvezett és azóta eltelt 10 év, szerintem azóta még népszerűbb.
2022. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én konkrétan fél évet vártam, mire mehettem az elterelésre. Bár mondták, hogy szúrópróbaszerűen csinálnak tesztet nem csináltak egyszer sem. Nem ismerek olyan embert, akinek hasonló ügyben lévő problémája hamar terítékre került, én a fél évemmel még bőven a "hamar" kategóriába tartoztam, nem hiszem, hogy veled majd sietni fognak.

Azzal kapcsolatban pedig hogyha tesztet csinálnak és pozitív lesz én úgy tudom akkor jön a "következő szintű" büntetés, akkor már nem úszod meg egy eltereléssel, engem még sokat fenyegettek a felfüggesztéssel, de azért szerintem bármit is mondanak majd ne ijedj meg annyira, mint amennyire akarják.

2022. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!