Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy fiatal, felnőtt ember...

Egy fiatal, felnőtt ember mitől lehet ennyire álmos?

Figyelt kérdés

A férjem (28 éves) az utóbbi időben rengeteget alszik. Nincs ereje nagyon máshoz, sokszor délután is lepihen, hiába aludt az éjszaka, mert azt mondja, hogy nem bírja ébren tartani magát. Nem végez kimerítőbb munkát, egyéb tevékenységet, mint eddig, a táplálkozási szokásain sem változtatott és gyógyszereket sem szed. Az edzést hanyagolja az utóbbi időben, de pont azért, mert gyengének érzi magát.

Jövő héten csináltat egy vérképet. Mi lehet ennek az oka? Aggódjak? Lehet őszi fáradtság?


2022. okt. 9. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, aggódhatsz. Biztosan beteg. Lehet bélprobléma is.
2022. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, lehet egy egyszerű vashiány.
2022. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom miért pontoztatok le. Csak az igazat írtam. Édesapámnál úgy kezdődött, hogy mindig fáradt volt.
2022. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit sem.

Egyébként nincsenek emésztési problémái és jó étvágya van, egyedül ez a fáradtság/álmosság.

2022. okt. 9. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes labort mindenképp megér, ha ott van kiugró érték, akkor lehet aszerint tovább menni.
2022. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha az edzést túltolta lehet mellékvese kifáradás, pajzsmirigy alulműködés is.

Ilyen irányú hormonvizsgálat sem ártana.

Oltást kapott? Sokan sząrul vannak azóta.

2022. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, kapott oltást, de nem mostanában. Az utolsót másfél éve. Két Pfizer vakcinát kapott.
2022. okt. 9. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy labort mindenképp csináltassatok!
2022. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mindenképp, köszi!
2022. okt. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!