Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan nagy bűn,ha wc papír...

Olyan nagy bűn,ha wc papír helyett zsebkendőt használok?

Figyelt kérdés
Én mindig beviszem a 100-as zsepit magamnak,mert nem szeretem azt használni törléshez,amit mindenki összefogdos.
2022. okt. 23. 21:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
85%
Ne etessétek már csak a szótaghiányosunk hétvégi esti szokásosa.
2022. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
86%

Hosszú lesz, de olvasd el kérdező. Talan segit.


Először is.


Nem tudom Te hová nyúlkálsz kérdező, de én ( és ahogy minden normális ember ) egyik kezemmel fogom a gurigát. Másikkal letépek belőle amennyi kell, törlök.


Azzal a kezemmel hozzá sem nyúlok a gurigához, amivel törlök. Tudod, kettő kezed nőtt.


Másodszor.


A végbélnyillásod ürítés után már bocsánat, de merő szar. Ami köztudottan kórokozokkal van tele. Végbél nyilláson keresztül nem lehet semmit elkapni, hiszen a guriga amit megfogsz, bármily meglepő a büdös életben nem találkozik fekáliaval.

Csakis az a rész, amit letéptél használatra.


Harmadszor. Én minden wc használat után alaposan kezet mosok. Sőtt, minden nap zuhanyzom, azaz megmosom a hátsóm is, rendesen.


Negyedszer. Létezik domestos, amivel minden nap letakaríthatsz mindent. Ha már efféle paranoiáid vannak.


De lenne pár kerdésem. Ülve, vagy állva vizelsz? Idegen helyen, ha el kell menned nagy wc-re mert pl rád jött a cifra fosás, hogyan oldod meg?


Eredj szakemberhez, mert ez már kóros.


Nem az, hogy papír zsepit használsz. Ha te vasárolod, azt használsz amit akarsz. Hanem ez a gyerekes együgyűséged...

2022. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 Darius- ***** válasza:
76%
Elég gusztustalan ilyenekrol dumalni hallod. De tudjad azzal a W -C hatvanszor fog eldugulni honaponta.
2022. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
85%
Tuti, hogy van valami mentális betegséged, illetve fóbiád.
2022. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
15%
Én ezt egyszerűbben megoldom, nagydolgot soha nem végzek nyilvános wc-ben, csak otthon.
2022. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
67%
#34 szerintem szarfóbiája van
2022. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
92%
35 A kérdező az otthoni wécézésről írt.
2022. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogy éltek túl az őseid a pottyantóson: egészséges immunrendszer elbánik ezekkel. Természetesen, ha AIDS vagy más miatt immunhiányos vagy, akkor érthető a fokozott óvatosság!
2022. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
9%
De mocskos lehet a csaladod ha ilyenek utan nem mosnak kezet...
2022. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

#32


Köszi a választ!


Te egy körültekintő ember vagy,a szüleim nem gondolják végig ennyire.

Apám volt,hogy seggtörlés után közvetlen arcot mos(nem mos előtte kezet)

Pisiléskor egyáltalán nem.


Ha a kertben,pincében van,kezet se mos,és ha neki sz-rnia kell,telibe megfogja,ahol éri.

A pincében volt,hogy egerek voltak.


Másban is hiányos,fogat nem mos.

Én a fogkefémet a szobámban tartom pl.

2022. okt. 23. 23:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!