Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan nagy bűn,ha wc papír...

Olyan nagy bűn,ha wc papír helyett zsebkendőt használok?

Figyelt kérdés
Én mindig beviszem a 100-as zsepit magamnak,mert nem szeretem azt használni törléshez,amit mindenki összefogdos.
2022. okt. 23. 21:22
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

#31


Nem tudom ki az a "szótaghiányos",de gondolom,ha valahová nem tettem vesszőt,abba is belekötnél.

2022. okt. 23. 23:53
 42/57 A kérdező kommentje:

Igen,hipohonder vagyok,ezzel tisztában vagyok.

Lehet köze van a szüleim igénytelenségéhez,nem tudom.

2022. okt. 23. 23:57
 43/57 A kérdező kommentje:

A wc,eddig még nem dugult el.


Amúgy ha elfog sem miattam,mert az ételmaradékot oda öntik néha.

2022. okt. 24. 00:05
 44/57 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem köt bele vesszőkbe, csak abba, hogy látványosan kerülöd a választ néhány jogos kérdésre, míg készséggel válaszolsz azokra, amelyek által a sztorit továbbfűzheted...
2022. okt. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány, csak a szóköznélküli troll.
2022. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
De ezúttal legalább nem erőszakolják meg, mint az összes meséjében. :(
2022. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Melyik kérdésre nem válaszoltam?

Egy kimaradt,hogy miért nem viszek be tekercset?

Mert baromi körülményes odafigyelni még erre is.

Egy 100-sat beviszek,az steril csomagban van.

Mielőtt törlöm kiveszek kb 5-6 db-ot..

Törlés után kezet mosok,és visszaviszem,csomagban van,nem megy rá a por.

Másra is használom.


Nem drágább,mintha 4 tekercsest vennénk,amúgy is a 24-30-ast szoktuk.Mert az olcsó.

Nem drágát veszek.

Ha megnézitek baromi becsapós "24" tekercs,mert van olyan 16 tekercses,amin több papír van,de a szüleim bedőlnek ilyen egyszerű marketing trükknek.


Amúgy kedves "szótaghiányos"

Nekem is van egy kedvenc típusom,aki másokat beazonosít egy válasz alapján,és a fejébe veszi,hogy az biztosan az a kommentelő.

Nem szokásom ilyesmire pazarolni az időmet,mint trollkodás,van elég sok bajom ilyenek nélkül is!

2022. okt. 24. 14:26
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

:D


Tehát beviszel egy egész százas csomagot, amit végig a kezedben szorongatsz? Ugye nem teheted le, mert akkor egyből bekoszolódna.

Még mindig nem derült ki, lehajtod-e a fedelét: kézmosás előtt vagy után? Vagy kétszer mosol kezet?


ÉS azt tudtad, hogy WC-papírt is tudsz külön csomagolva venni, ami így ugyanolyan "steril", mint a csudálatos százas zsepi? [link] (ne aggódj, nincs benne mókus)

De őszintén, mi lenne, ha egy kéttekercses csomagból vennéd ki. Azt sem koszolnád jobban össze, mint amit a papírzsebkendővel csinálsz.


Mindegy, erre is lesz valami kifogásod...


Amúgy ezt a 24/16 tekercses dolgot még hányszor írod le? Felfogtuk elsőre is, de tök irreleváns.

2022. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

De,a szekrényemre teszem.

Azért írtam a 4 tekercsest,mert az a legkisebb.

De mindenből a kis kiszerelés a legdrágább arányában.

És kb ugyanannyi idő alatt fogyna el 4 tekercs,mint 100 db zsepi.

És a tekercset kivenni,megfogni,ki se lehet bontani,szétszakad.

Ezzel szemben a zsepi oldalt könnyen nyitható,nem esik szét,veszed a következőt.Nem körülményes.


Amúgy eddig sosem gondoltam,hogy valaki ezen fennakad,a nők is zsepivel törlik ki,nyilvános helyen nem hiszem,hogy bárki kitörölné azzal,ami ki van rakva,papírral.


Kéttekercses?Na az még drágább.

2022. okt. 24. 15:20
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Ami ki van rakva papír, nemhogy kitörlik vele, de még visznek belőle haza is.
2022. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!