Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan nagy bűn,ha wc papír...

Olyan nagy bűn,ha wc papír helyett zsebkendőt használok?

Figyelt kérdés
Én mindig beviszem a 100-as zsepit magamnak,mert nem szeretem azt használni törléshez,amit mindenki összefogdos.
2022. okt. 23. 21:22
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Amúgy írtam,nálunk van egy kis pult,a wc előtt,csempézett.

Na ők oda rakják ki a tekercset állítva,tehát az éle,végig érintkezik a felülettel.

Apám volt,hogy oda rakta fel a redvás cipőjét,amikor a csapban mosta(egyben van a fürdővel a wc)


Mondom neki nem zavar,hogy ide rakjátok a wc papírt,törölközőt,és ide rakod a redvás cipődet,amivel az utcán belelépsz mindenbe?


Ezért viszem be a személyes dolgaimat,mert igénytelenekkel élek együtt.

2022. okt. 24. 15:28
 52/57 A kérdező kommentje:

#50


Hát ez undorító!Akkor kukázhatnának is,az ilyen emberek.

Vagy,amit más otthagyott maradékot,ételt,azt is becsomagolhatnák.

2022. okt. 24. 15:32
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
44: A családi részlegről került át ez ide eredetileg nem itt volt. A családi részlegen meg van egy troll aki gyakran mindenféle történetet vagy valami kényes, gusztustalan dolgot ír le, és arról lehet mindig nagyon könnyen felismerni, hogy az írásjelek mellé sosem tesz szóközöket...
2022. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha zsebkendőt használsz, csak teljesen felesleges. De a te dolgod.
2022. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Én sem teszek szóközt az írásjelek között.Szövegszerkesztőben aláhúzza hibaként,itt nem.De ennyire nem vagyok kényszeres,hogy ezek szemet szúrjanak.Nekem inkább az fura,ha "lyukak" vannak a mondatok között.


Lefogadom ezt a "szóközszabályt"sokan nem tartják be,és őszintén nekem fel sem tűnik.


A kérdésemben semmi undorító nem volt,ezek természetes dolgok.

Kíváncsi voltam rá,mások használják-e a zsepit erre a célra.

2022. okt. 24. 16:38
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


[link]


45:23-tól hallgasd meg mit mondanak.

2022. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
84%

A kérdezőnek valójában mindenben igaza van. Egyet kivéve: az immunrendszerünk "trenírozása" végett nem árt egy kis kosz. Ezért nem lesz baja a legtöbb embernek ezektől a dolgoktól. A probléma csak az, ha valakinek egyszer már az eszébe jutott, hogy ezek undorító, adott esetben veszélyes dolgok, utána már nehezen tudja figyelmen kívül hagyni.

A papírzsebkendő pedig semmivel sem nagyobb eséllyel dugítja el a wc-t, mint a wc-papír.

2022. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!