Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A daedalon mennyire hatasos...

A daedalon mennyire hatasos utazasnal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap egy 'idegen' tarsasaggal kell utazzak 2-2 orat. Sokszor rosszul szoktam lenni, foleg, ha raizgulok a dolgokra. Nem hasznaltam meg daedalont, mivel kiskoromban mindig annyira elnyomott, hogy utana kb az egesz napot vegigaludtam, es kb semmi nem maradt meg a napbol. Mostmar azota eltelt 10 ev, es most kiprobalnam. Nektek hatasos? Ha indulas elott beveszek eggyet, akkor kibirom hanyas nelkul a 2 ora utat?
2022. nov. 18. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon hatásos. De lehet, hogy aludni fogsz. Azért van rá esély, hogy 10 évvel idősebben már kialakult annyira az egyensúlyszerved, hogy anélkül se legyél rosszul. Nem kell "ráizgulni" egy szórakoztató programra, mitől félsz?
2022. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mostmar szerencsere valtozott a helyzet, hisz 6 evesen, ha csak itt a varosba a-pontbol atmentunk b-be is kepes voltam hanyni, pedig nem ultem 10 percnel tobbet a kocsiba..

Rendben, probalok nem izgulni, de meccsre megyunk, es most uj csapatba kerultem, veluk most megyek eloszor ennyire messzire.

2022. nov. 18. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Engem felnottkent is nagyon kiut, kb 3-4 oran keresztul kaba vagyok, szoval en csak hosszu utazasokhoz hasznalom :D


En is szornyen rosszul tudok lenni kocsiban (es tavolsagi buszon), annyit javult mar a helyzet, hogy kb 2 orat kibirok hanyas nelkul, regen 15 perc alatt is szethanytam az agyam.


Amugy a dedalonhoz egy kis tipp, indulas elott 30 perccel vedd be es nagyon fontos, hogy ne ehgyomorra, kulonben ironikus, de hanyni fogsz tole.

2022. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendbeen, koszonom, mindenkepp eszek majd elotte valamit:))
2022. nov. 18. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Nekem - régen - repülő út miatt kellett, és nagyon hatásos volt. Nálam a Daedalon tbl. altató mellékhatása csak akkor lép életbe, ha ideges vagyok. Ha nyugodt, akkor nem üt ki. Viszont ha kettőt veszek be elővigyázatosságból, akkor bealszok tőle. Igaz, hogy fél órával előbb jó bevenni, de ha járat késés van, akkor bepunnyaszthat akkor, amikor még nem kellene. (Buszutazás miatt csak ritkán vagyok rosszul, de ha igen, akkor teljesen.)

Még sosem hánytam tőle mellékhatásként, ám tényleg jobb nem éhgyomorra bevenni. Viszont rögtön evés után bevéve, a felszívódása is később lesz.

2022. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Vegul vettem be, elotte reggeliztem, nem volt semmi problemam:))
2022. nov. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!