Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Végül úgy döntöttem nekivágok...

Végül úgy döntöttem nekivágok az utazásnak. Abban kérnék szépen tanácsot hogy a repülőtéri szorongást, kellemetlenség érzést hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Segít, ha megpróbálod megfogalmazni hogy miért szorongasz és van benned kellemetlen érzés, aztán pedig logikusan átgondolod.
2022. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
2 vodka a bárban indulás előtt nagyon sokat segít. 🥂
2022. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszereimre sajnos nem ihatok
2022. ápr. 24. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony a félelmeid, szorongásaid okának megfogalmazásával és ezzel racionalizásával. Pl. tudtad, hogy mérföldekkel több közúti baleset van, mint repülős baleset? Nem véletlenül. Persze ezt úgy írom, hogy nem tudom, hogy mi aggaszt, én gyakran repülök, évente többször is, mert külföldön élek és 12 évesen repültem először, anyukám is nehezen moccan ki, de végül csak jött ő is meglátogatni párszor. Amúgy kérhetsz kíséretet a reptértől, az indulási és az érkezési repülőtéren is, még ha tudsz is járni, anyukám is úgy jött, mert félt, hogy eltéved. Ezért kell fizetni valamennyit, gondolom, de tán megéri, ha ezzel valaki elkísér és nyugtatgat, nem? Vagy kereshetsz ismerőst is vagy akár ismeretlent is, hogy kísérjen el, szórakoztasson.
2022. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen a táskádba leg gyengébb frontinból mikor a gépen rosszul lennél beveszel ha nincs semmi ne vedd be csak meg nyugtatásként legyen nálad. Nekem ez seggített.
ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!