Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalvás előtt ijesztő és...

Elalvás előtt ijesztő és furcsa érzés. Másnál is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Meg próbálom el magyarázni de nem biztos hogy sikerül.


Az elalvás pillanatában következik be, olyankor amikor már nem vagyok teljesen ébren, de még nem is alszok teljesen.



Olyankor van egy ilyen furcsa érzésem és még a szívem is el kezd hevesebben verni. Fel kelek és 5-10mp és minden normális.


Ezután amikor visszaalszok (kb 30-60mp múlva), akkor ugyanúgy abban a bizonyos pillanatban ugyanez lejátszódik.


Kérdeztem már mástól is ők azt mondtak hogy lehetséges hogy alacsonyabban van a fejem alváskor.


Szerintetek lehet ez a probléma? Vagy inkább itt másra kell gondolni?


A sablon kérdésekre a válaszok: nem drogozok, alkoholt 2hetente pár sör, nem kávézok, egyetlen káros a dohányzás.

Stressz sem ér különösebben.



2022. dec. 19. 23:14
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
Igen, amikor komolyabb lelki problémáim vannak.
2022. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


3 napja hasonló dolog történik velem is nagyon hasonlóan, ahogy leírjátok. Pont amikor már aludnék el de még egy hangyányit ébren vagyok, tehát épphogy tudatomnál a nyakamtól a mellkasom közepéig elkap ilyen "ütés" szerű érzés ami kb 2 másodpercig tart és, ahogy megmozdulok elmúlik. Ez van, hogy kétszer is megtörténik de mindig abban az állapotban, hogy épp aludnék el de még ébren vagyok. 3 napja minden este legalább egyszer megtörténik és fogalmam sincs mitől lehet. Nektek kiderült, hogy mi okozta?

2023. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam azt hogy magasabban van a fejem mint általában és az be vált nekem
2023. febr. 18. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!