Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalvás előtt ijesztő és...

Elalvás előtt ijesztő és furcsa érzés. Másnál is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Meg próbálom el magyarázni de nem biztos hogy sikerül.


Az elalvás pillanatában következik be, olyankor amikor már nem vagyok teljesen ébren, de még nem is alszok teljesen.



Olyankor van egy ilyen furcsa érzésem és még a szívem is el kezd hevesebben verni. Fel kelek és 5-10mp és minden normális.


Ezután amikor visszaalszok (kb 30-60mp múlva), akkor ugyanúgy abban a bizonyos pillanatban ugyanez lejátszódik.


Kérdeztem már mástól is ők azt mondtak hogy lehetséges hogy alacsonyabban van a fejem alváskor.


Szerintetek lehet ez a probléma? Vagy inkább itt másra kell gondolni?


A sablon kérdésekre a válaszok: nem drogozok, alkoholt 2hetente pár sör, nem kávézok, egyetlen káros a dohányzás.

Stressz sem ér különösebben.



2022. dec. 19. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elalvás és évrenlét határán egy nehezen leírható "lezsibbadás vagy olyan betompulás van.
2022. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb nekem is ilyen de még hozzá társul ez a gyors szívverés.
2022. dec. 19. 23:38
 3/13 A kérdező kommentje:
De inkább ilyen betompulás.
2022. dec. 20. 00:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szívfelgyorsulás nálam is szokott lenni. De csak egyszer, utána elalszok. Az utóbbi időben tapasztalom.
2022. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap 3 egymást követő alkalom volt, de utána én is el aludtam.
2022. dec. 20. 00:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1-ea vagyok , igen ahogy mondod kérdező pont ilyen betompulás , de nem úgy mintcamikor utána 1 perc és alszol , ez a teljes ébrenlét és az alvás közé tehető , tegnap éjszaka is volt és 3 nappal elötte - akkor kezdődött közben 1× még filmbézés közben este , szerintem az idegi kimerűltség , testi lelki fáradtság valahogy közrejátszhat , mert én 1-2 hete sokkal fáradtabb vagyok minden szempontból és nehezrbben alszom el , sokat idegeskedek.
2022. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6- vok ja igen , ennek az ellentétje a hirtelen szívdobogás , az akkor van amikor még rajtam van lefekvéskor az idegesség , a tompulás meg amikor úgy érzem nyugodt vagyok már de belül mégse.
2022. dec. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1és 6-7 vok ja és én se élek semmi drog , koffein , se cigi se egyéb , érdekes hogy mintha több ilyen kérdés is lenne , én is felakartam tenni , de megelőztél , lehet időjárás vagy évszakhoz köthető , talán ünnepek miatti szorongás , szerintem nem véletlen valami oka van hogy így reagál a test.
2022. dec. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a fáradság csak, mert mostanában elég sokat dolgozok.
2022. dec. 20. 04:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Fáradtság, kimerültség, rendszertelen alvás miatt simán előfordulhat. Nekem anno sokkal rosszabb is volt, amikor műszakban dolgoztam.
2022. dec. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!