Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El kell mennem orvoshoz?

El kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
A nyakam belselyében kicsivel az ádámcsutkám fölött észrevettem egy kitapintható csomót, olvastam, hogy lehet nyirokcsomó amely sokszor 1-2 hétig is duzzadt lehet. Tapintásra kemény kb 2-3centis. Nem nehéz a nyelés továbba náthás vagyok,a csomót pedig bár cssk most fedeztem fel, de nem gyakran előgorduló körülmények között, tehát lehet egy hónapja is ott. Érdekelnek hasonló estek és az, hogy mit tanácsos tenni.

2022. dec. 28. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha náthád van akkor ez előfordulhat hogy megduzzad. Figyeld egy ideig 1-2 hétig és ha nem lesz változás úgy hogy kisebb lesz akkor fordulj orvoshoz a biztonságkedvéért.
2022. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
itt senki sem orvos
2022. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár foggal kapcsolatos probléma is. De sok mirig lehet a nyakon. Nekem volt nyál mirigy kövem, de sima nyirok mirigy is lehet.
2022. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vírusos fertőzés hatására megduzzadhatnak a nyirokcsomók, szerintem várj gyógyulástól számítva 1-2 hetet, ha nem lesz kisebb akkor érdemes első körben a házi orvosodhoz fordulni.
2023. jan. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!