Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szellenteni akartam, de...

Szellenteni akartam, de valami kocsonyás anyag jött ki, mi ez?

Figyelt kérdés
Sárgás barnás kocsonyás anyagból jött ki egy kicsi ma és érdekel mi ez? Nem trollkodok, tényleg érdekel.

2023. jan. 11. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Hörgőkocsonya Nyák Betegség Megállapítás



minden@mail.com

Fingani akartam de valami kocsonyás anyag jött ki, mi ez?


Sárgás barnás kocsonyás anyagból jött ki egy kicsi ma és érdekel mi ez? Nem trollkodok, tényleg érdekel.


Ez valószínűleg nyák vagy hörgőkocsonya lehet. A hörgőkocsonya a hörgők falában lévő sejtek által termelt anyag, ami főként váladék, sejtdarabok és fehérvérsejtek összetevőjéből áll. Nyák a légutakban lévő váladék, melyet a nyálkahártya termel.

Ennek jelenléte és mennyisége változó lehet, a hétköznapi nyáktermelés általában észrevétlen, ám ha túl sok jön ki belőle, akkor jelezheti egy alattomosabb betegséget is. Ha folyamatosan jelentkeznek ilyen panaszok , ajánlatos orvoshoz fordulni, és megállapítani mi okozza.

2023. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
A népnyelv azt mondja erre: sógorostól jött.
2023. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!