Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj lesz az egészségemnek ha...

Baj lesz az egészségemnek ha nem mozgok eleget,nem sportolok nem járok futni,sem edzőterembe?

Figyelt kérdés
A munkahelyen ülök,itthon ülök és fekszem,nem tornázok,csak sétálni szoktam az utcán is,nem járok konditerembe,sem futni.Rossz vége lesz ennek?31/F

2023. jan. 15. 01:56
A kérdező szavazást indított:
Baj lesz belőle ha nem mozgunk eleget,nem sportolunk
Nem biztos hogy baj lesz belőle ha nem mozgunk eleget
Nem hagyhatjuk el magunkat soha
16 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Elhagytam magam úgy érzem.Talán azért mert lusta vagyok,talán azért mert nincs barátnőm,nem tudom.
2023. jan. 15. 01:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtatsz magadon lustaság szempontjából, akkor jönni fog a barátnő is, persze nem várj azonnal sikert és ha megtetszik valaki menny oda hozzá.
2023. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A sok fekvéstől és üléstől meg fog fájdulni a derekad. Gondolom plusz kg-k is vannak már rajtad, és izomlázad van, ha esetleg nagyobb fizikai tevékenységet kell végezned. Az izmaid punnyadtak.


Mozgásban az élet, szokták mondani.

2023. jan. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Használni biztos nem fog.
2023. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sssaszem ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a futás, válaszd a lovaglást. Az is nagyon jó sport, igaz, hogy a ló fut helyetted, de minden izmodat megmozgatja.
2023. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!