Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Már 2 napja azt érzem...

Hi. Már 2 napja azt érzem hogy a lábfejem,egész majdnem térdig a nagylábujjamtol de mintha csak a fél lábfejem el lenne zsibbadva,főleg a bőr rajta. Mikor a körmömmel megérintem vagy valami nagyon tompának érzem. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon be rezeltem,már akartam menni a sürgősségire de félek hogy haza küldenek,de így meg félek hogy lebénulok,aludni sem vagyok képes így. Amugy pánikbeteg is vagyok,szorongásos beteg..azóta egyre rosszabbul vagyok mert már az egész testemet ugy erzem hogy nehéz. Nagy bajt jelez ez a lábommal kapcsolatban? Vagy csak egy rossz cipő miatt van? Vagy már nem tudom mire gondoljak,nagyon félek. Tudok jol járni meg minden,sőt,vezetek is,de olyan mintha megnyomnám egy ponton a lábfejem és mintha megrázna valami és bele sugárzik egész a nagy lábujjamig. Mi lehet ez?

2023. febr. 1. 08:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy valami megnyomott egy idegszállat valami cipő? Mert előző napokban csak simán zsibbadt volt a lábam.
2023. febr. 1. 08:32
 2/13 A kérdező kommentje:
Elèggè fàj is..
2023. febr. 1. 08:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Bizsergést érzek
2023. febr. 1. 08:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi a probléma. Menj el vizsgálatra, nézze meg egy orvos, az a biztos
2023. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mintha a vállam is fájna meg a testem erőtlen lenne,es szedulok is
2023. febr. 1. 09:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Mintha a fejembol valami ér sugarozna a fajas a nyakamig a hatamig stb..
2023. febr. 1. 09:47
 7/13 anonim válasza:

Szia!


Amint írtad, igen, simán lehet, hogy megnyomta a cipő is egyébként. Nekem el van törve a bokám, és a bokaszorító olyan szinten megnyomja, hogy nekem is lezsibbad, el sem múlik.


A stressz, pánikbetegség is kiváltó oka lehet ennek,nekem is az van, és nekem durvább tüneteket is okoz sajnos, de hogy megnyugodj, menj el egy orvoshoz és ott kiderül, mi a probléma.

2023. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
És ha megnyomom a lábfejem, nekem is olyan, mintha megrázná a lábujjam valami, szóval nyugodj meg. :) Előző válaszoló vagyok.
2023. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Háziorvos ad beutalót neurológiára, ott majd eligazítanak.

Addig figyelj a cipőkre 🙂

Valszeg Milgamma N segíthet (de ne szedd folyamatosan, max egy hónap)

De gondolom, már voltál orvosnál, ugye?

2023. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az állandó, nem szűnő zsibbadás és az áramütésszerű érzés miatt nekem azonnal a szklerózis multiplex ugrott be. Minél előbb vizsgáltassad ki magad neurológussal, lehetőleg MRI is készüljön.
2023. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!