Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Már 2 napja azt érzem...

Hi. Már 2 napja azt érzem hogy a lábfejem,egész majdnem térdig a nagylábujjamtol de mintha csak a fél lábfejem el lenne zsibbadva,főleg a bőr rajta. Mikor a körmömmel megérintem vagy valami nagyon tompának érzem. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon be rezeltem,már akartam menni a sürgősségire de félek hogy haza küldenek,de így meg félek hogy lebénulok,aludni sem vagyok képes így. Amugy pánikbeteg is vagyok,szorongásos beteg..azóta egyre rosszabbul vagyok mert már az egész testemet ugy erzem hogy nehéz. Nagy bajt jelez ez a lábommal kapcsolatban? Vagy csak egy rossz cipő miatt van? Vagy már nem tudom mire gondoljak,nagyon félek. Tudok jol járni meg minden,sőt,vezetek is,de olyan mintha megnyomnám egy ponton a lábfejem és mintha megrázna valami és bele sugárzik egész a nagy lábujjamig. Mi lehet ez?

2023. febr. 1. 08:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 neurológusnál voltam..azt mondta semmi különös bajomat nem lát,CT-t csináltam,gerincferdülésem van..amugy az MRI miről készülne ha kérné? Mire gondolsz?
2023. márc. 6. 14:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Agyi MRI-t kellene kérni, kontrasztanyag beadásával. A szklerózist például csak így lehet kimutatni. A CT nem mutatja ki. Az áramütésszerű érzés neve Lehrmitte-jel. Nézz utána, kifejezetten ebben a betegségben gyakori. Remélem azóta jól vagy
2023. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta teljes vérképet csináltattam és a vérképem teljesen tiszta egy valaminél nagyon minimális eltéréssel..ugyhogy nem hiszem hogy szükség lenne további vizsgálatokra..
2023. márc. 21. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!