Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs szexuális vágyam évek...

Nincs szexuális vágyam évek óta. 30 éves férfi vagyok. Van erre segítség vagy örökre így maradok? Nincs semmilyen betegségem, naponta sportolok.

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 17:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Az frankó, mert az antidepresszáns az okozója!

Gyakorlatilag nullára viszi a libidót, plusz orgazmustképtelenséget okoz.

Olvass utána a tájékoztatójában! Bizonyos esetekben még a gyógyszerszedés befejezése után is fennmaradnak a problémák.

2023. okt. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Már rég nem szedem.
2023. okt. 31. 22:55
 23/31 anonim ***** válasza:
Sportolni próbálj! Nem kell sokat napi 10-15 perc elég.
2023. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Minden nap sportolok.
2023. nov. 5. 21:11
 25/31 anonim ***** válasza:

Pfuuuhhh. Akkor sokat dolgozol? Vagy stresszelsz?

Van barátnőd vagy nincs?

2023. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Esetleg ha Ginzeng-et szednél kapszulában...?
2023. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Stressz az van. Ginzenget szedtem hónapokig, de az sem hatott.
2023. nov. 6. 00:09
 28/31 anonim ***** válasza:

Ne vérképet nézess.


Hanem hormonokat!

Szabad teszto

FSH

LH

SBGH

Prolaktin


Ha alacsony, akkor még a hipofisis-ről egy MR vizsgálat is jó lenne.

2023. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%

#7:

Na ez most ledöbbentett.


Bennem három oltás van. Kb az oltások óta (2-2,5 éve) nincs libidóm. Előtte ha csókoloztam már akkor is majd szétrobbant a gatyám. A szexet néha órákig is bírtam.


Most ha csinos nővel vagyok egy ágyban, tudatosan ugyan akarom, de a libidó nem indul be. Semmilyen szinten. Nem indul be a "pezsgés". Bar most már az átélt kudarcok miatt lelki oka is van. Már nem is ismerkedem inkább...


De ha már oltás, biztos hogy az agyam is elbszkurálta valamelyest. És ha az agyra ilyen hatással volt, nyilvám a libidóra is lehetett, ami ugyebár fejből indul.


A munkám folyamán tizenéve napi szinten kellett szakmai szövegeket fogalmazmon szövegszerkesztőben. Bonyolultakat, sok oldalasakat. Semmi egyéb körülmény nem valtozott az oltáson kívül. De azóta rengeteg elgépelést, fogalmazási hibát vétek. Olyan szinten, hogy már zavaró lett. És előtte biztos nem volt ilyen. Ezt konkrétan statisztikailag, oektíven is ki tudtam mutatni.

febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kieg: A három oltás (vagyis akkor még kettő) ellenére még a COVID lefolyása is közepesen súlyos volt nálam. Bár kórházba nem kerültem, de szédültem az alacsony véroxigén szint miatt. Nyilván ez sem jó az agynak ami a legérzékenyebb erre.


Közben olvastam, hogy kutatják a szexuális zavarok és a COVID összefüggését.


Úgy néz ki, hogy post COVID tünet lehet a szexualitas zavar is. De ez még friss kutatási terület.

febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!