Elfogyott a gyógyszerem, 1 és fél hétig nem szedtem be (inerta) , ma voltam vérvételen, az eredmény kifogja mutatni hogy nem szedtem be?
Figyelt kérdés
Tavaly voltam bőrgyógyásznál akne miatt inertát írt fel , és elfogyott a gyógyszer, kb 1 és fél hétig nem szedtem , ma voltam vérvételen, az eredmény kifogja mutatni hogy nem szedtem be?2023. márc. 13. 20:50
1/1 anonim 



válasza:




válasza:Ha csak nem néztek vitamin szintet, nem fogja.
Kapcsolódó kérdések:
Voltam nőgyógyásznal megjött az első eredményem ami hpv gyanús nem biztos meg semmi a legbiztosabb a masik eredmény lesz. Kinek volt mar hpv? Mi volt...
Párommal addig ne is fekudjek le, gumi se segit? Nem biztos h még az vagyok remélem hogy nem! :(
Elég sokszor nem jutnak eszembe szavak beszéd közben, nagyon bánt és szégyellem, lehet ez a gyógyszereimtől amit az epilepsziára szedek, vagy csak a...
Másfél éve vagyok rohammentes,előtte 2-3 havonta volt egy nagyrohamom. Szedek Tegretolt a rohamaimra és mellé Frisiumot és azóta minden rendben,viszont egy ideje kevésbé jutnak eszembe szavak és időbe telik hogy gondolkodom rajta, viszont addigra már kisegít valaki a...
Csontritkulás - van hatásos ellenszere?
Nem megelőzésre gondolok - már megvan! De olyasmire ami legalább egy kis javulást eredményez. Az eddigi gyógyszerem nem ilyen. (60 éves; nő; Calcisedron)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




