Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is ennyire ki van készülve...

Más is ennyire ki van készülve, ha front van?

Figyelt kérdés

Annyira nehezen tudom (főleg a hidegfrontot) elviselni, hogy egész nap szédelgek, szétszakad a fejem, álmos vagyok, sokszor azt hiszem el fogok ájulni..

Tanulnom kellene 2 tantárgyból is, de estére nem akarom halasztani, most meg nincs erőm szinte semmire.

Titeket is lehangol az ilyen idő? :((


2023. márc. 15. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd. Világvége hangulatom van.
2023. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Engem nem is, hogy lehangol hanem annyira fáj a fejem hogy nem bírok koncentrálni. Ma eddig 3 fájdalomcsillapítót próbáltam ki de egyik sem használt.
2023. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is vettem be ma Panalgorint, de hogy őszinte legyek nem sokat használt. :(
2023. márc. 15. 15:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vetem be a Voltaren és energiaital/kávé kombót. Ezektől minden bajom elmúlik. Másik fájdalomcsillapítóval nem hat nekem frontra, de Voltarennel igen. :)
2023. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is lecsúszott az energiaital...
2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Gőzöm nincs róla, mikor van front. Úgyhogy nem a fronttal van baj, hanem veletek.
2023. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, velünk miért lenne baj? Te nem érzed, ha mondjuk egyik nap +20 fok, másnap már - 2 fok van? :D
2023. márc. 15. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem. A hőkülönbséget érzem, de a fronton mi kéne éreznem. Télen bent is 20 fok van, kint meg -2, ettől akkor most fájni kell a fejemnek, ha 1 nap bentlét után majd kimegyek az udvarra?
2023. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó, én nem veszekszem veled, de itt a link:

[link]

😊

2023. márc. 15. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy cikkből másoltam ki, szóval a Kérdező és a többiek nemcsak hisztisek, hanem érzékenyebbek ezekre a dolgokra.


"A front egy olyan légköri képződmény (frontzóna), amely két ellentétes fizikai tulajdonságokkal rendelkező légtömeg találkozási pontjánál alakul ki. A frontál zónában a levegő fizikai paramétereinek - a hőmérsékletnek, a páratartalomnak, a légnyomásnak, a légmozgás-változásnak ugrásszerű hirtelen megváltozása hat mindenkire különböző mértékben.


Míg a szerencsésebbek nem, vagy csak alig veszik észre a fronthatásokat, addig mások nagyon kellemetlen tünetekkel küzdenek, vagy a meglévő panaszaik megerősödnek. Az, hogy kire - milyen mértékben hatnak a frontok összefügg az adott személy fizikai és egészségi állapotával, korával, nemével."

2023. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!