Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez? Lehetett...

Mi lehetett ez? Lehetett pánikroham?

Figyelt kérdés
Korábban is volt már hasonló, de ez így nekem is új. Vannak ilyen időszakok, amikor úgy érzem, hogy bármin tudnék sírni, (amugyis hihetetlenül érzekeny vagyok, de ilyenkor valahogy extrán) persze nem akarok folyton sírni, és visszatartom, amennyire tudom, aztán ha valami történik, pl. egy kicsit is összeszólalkozunk a párommal kijön. Tegnap is így volt, kicsit eréjesebben rám szólt, és azzal éreztem, hogy muszáj kiszaladnom a szobából, mert nem tudom visszatartani a könnyeim. Bementem a fürdőszobába, akkor sem akartam sírni, meg nem is volt semmi különös, csak néztem magam a tükörben, ahogy folynak a könnyeim, nem tudtam megállítani vagy visszatartani, csak úgy folytak. Aztán pár perc múlva utánam jött a párom, kérdezte mi a baj, és ott már sírva próbáltam elmagyarázni a nézőpontomat a "vitánkkal" kapcsolatban. Aztán ez erősödött, éreztem hogy kitör belőlem, és kértem hogy menjen ki, de nem akar egyedül hagyni hogyha sírok, így maradt, én meg nem mertem előtte kiengedni, amit éreztem hogy tombol bennem, s ahogy vissza próbáltam kicsit tartani éreztem hogy lüktet az ér a halántékomban ahogy vonul végig a testemben iszonyatosan fájt a fejem (még utána is egy darabig) és kezdett görcsbe rándulni a testem. Ahogy megölelt és próbált talpra állítani, hogy ne ott a kád szélén üljek egyre csak sírtam és sírtam görcsösen. Éreztem hogy nem akarom, ő sem értette hogy mi miatt akadtam ki ennyire és igazából én sem, csak magával ragadott a sírás, hogy már nem bírtam lábra állni, görcsösen szorult össze a testem, mintha erőlködnék valami miatt, aztán hirtelen elmelegedte, olyan furcsa forróságot éreztem. Ekkor már kicsit abbamaradt a többi tünet, fel tudtam állni és a párom javaslatára meg tudtam mosni az arcom egy kis hideg vízzel. És nagyjából elmúlt, csak a hangom ment el kicsit. Alig hallhatóan tudtam csak beszélni, rekedtes hangon, amit korabban nem emlék hogy tapasztaltam volna. Viszont pár óra múlva megint érkezett ez a "roham", könnyfolyás, halántéki érlüktetés, fejfájás, forróságérzet. Pedig akkor már lefekvéshez készülődtünk, nem történt semmi, csak olvasva ültem az ágyon.

2023. márc. 3. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért szaladsz el a párod elől ha el fogod sírni magad?

Nekem a legjobb barátaimmal sincs ilyen. Ez természetes

2023. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem nem pánik
2023. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 ösztönös cselekvés, sose szerettem ha sírni látnak, és valamilyen szinten szégyellem, hogy mindig könnyen elsírom magam
2023. márc. 4. 02:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad a párod előtt szégyellned SEMMILYEN érzelmedet. Ez az egy tény indok arra hogy rossznak lehessen nevezni egy párkapcsolatot
2023. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem előtte szégyellem, mert általában az a vége hogy a karjai közt sírom ki magam, hanem úgy általában azt hogy mennyire érzékeny vagyok és könnyen elsírom magam és hogy nem tudok vele mit kezdeni, pedig annyira szeretném megerősíteni magam lelkileg
2023. márc. 5. 03:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyengeséged, érzékenységedet szégyelled... Nem kell szégyellni, de ha gyengébbnek tartod magad, mint amilyen szeretnél lenni, akkor tegyél azért, hogy építsd az EQ-t.
2023. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!