Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkanélküli segélyen élek 3...

Munkanélküli segélyen élek 3 hónapja, napi 14 órákat alszok, nem járok sehová, hogy kéne visszaállni?

Figyelt kérdés

Jóformán semmit se csinálok, otthon élek. Kimegyek a konyhába enni, aztán fekszek. Szerintem napi ha 500 métert sétálok a házban akkor sokat írtam.


Mindig húzok ébresztőt, de egyszerűen, ha 8 órát alszok úgy érzem mintha nem is pihentem volna semmit, mintha beálltam volna erre az állandó fekvős életmódra. Szervi bajom nincs, simán ilyen depressziós epizód.


Miért ilyen nehéz visszaállítani a bioritmust?


2023. máj. 30. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Keress munkát ês rendeződni fog.
2023. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs erőm dolgozni
2023. máj. 30. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2023. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felkelni is nehéz hogy álljak a szalag mellett 12 órát?
2023. máj. 30. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de ellustultál. Ha rá vinne a kényszer, ott állnál 12 órát a szalag mellett. Nah majd ha elszáll a segély megtudod.
2023. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor állj te ott és add nekem a pénzt ha szerinted ez könnyű
2023. máj. 30. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam évekig és nem pusztultam bele, de miért is adnám neked? Lusta dög vagy, ennyi. Én ezzel nem itt rinyálnék hanem kussolnék és mélyen elszégyelném magam!
2023. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most magadról beszélsz, egyes szám 3. Személyben lefogadom.


De nem baj, én csak sajnallak

2023. máj. 30. 18:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Emelj a gyogyszeradagodon te függő
2023. máj. 30. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez csak akkor változik, ha rákényszeríted magad a dolgokra. Kezdd kicsiben, ha nehéz, de legyenek biztos pontok. Ha 11-kor kelsz, legyen, de akkor utána ágyazz el, rakj rendet, igyál két pohár vizet, nyújtsd ki a tagjaid, zuhanyozz le vagy mosd meg jó hideg vízzel az arcod. Próbáld ki a sétát, inkább esti órákban, amikor hűvös van. Este igyál kamilla vagy citromfüves teát, hátha hamarabb el tudsz aludni.

És próbálj gondolkodni, hogy mitől lenne értelme felkelni, és csinálni valamit. Ha nincs motivációd, úgy tényleg nehéz.

2023. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!