Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt még rosszalvók? Mi...

Vannak itt még rosszalvók? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor nem tudok este aludni hiába vagyok fáradt vagy bármi. Legtöbbször 3-4 ora alvassal kelek és még akkor sem tudok este korán aludni.


Vannak rajtam kívül még itt ilyenek?

Van valami ötletetek mit lehetne csinálni?



#alvás #fáradtsság
2023. jún. 14. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés alvás igényem van inkább azt mondanám. De mostanában megpróbálok hamarabb elaludni, előbb lekapcsolom a tévét, vagy zenét hallgatok előtte. Megpróbálok pozitív dolgokra gondolni alvás előtt. De így is csak 4-5 órákat alszom csak.
2023. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem tudok aludni,bekapcsolom a tv-n a youtube-t valami okosítóra,tanítom magam,tízes lista...pár perc és már alszom is.
2023. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ki fogsz merülni. Próbálj gyógynövényes cuccot (nekem nem használt), mert utána csak az altató jön.
2023. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Altato.


Fater pl xanaxot nyom este, ugy horkol tőle fel óra múlva ő is

2023. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Xanax nem altató.
2023. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A xanaxtol ellazulsz, megszunnek a gyötrő gondolatok és fekve bealszol tőle.


Szerinted miért tompit brutal?

Ha este fáradt vagy és nem tudsz aludni a sok aggodalom miatt azt kikapcsolja a xanax és úgy alszol mint a kismaci

2023. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Évtizedekig két és fél órát aludtam naponta. Sokáig még örültem is neki, hogy amíg más ember az élete harmadát átalussza, én sokkal többet élek. Mindenre jut időm, sőt energiám is. Aztán 60 körül rájöttem, hogy ez tovább nem mehet így, ezért utánajártam a problémának. Most, 64 évesen végre elmondhatom, hogy bár sűrűn felébredek, viszonylag jól alszom. Két év szigorú odafigyelés, életmód-, és étrendváltás volt szükséges.
2023. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lassan 1 éve nem tudok 3-4 óránál többet aludni...
2023. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!