Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vádli fájdalom hetek óta?

Vádli fájdalom hetek óta?

Figyelt kérdés

Nem izom-eredetű fájdalom. Fura érzés, olyan, mintha belülről fájna. Emellett “mozog” sokszor, gondolok itt lüktetésre, apró rángásokra. Csak az egyik lábamnál van ez, és hetek óta. Kívülről látható elváltozás nincs.

Magnéziumot szedek, sportolok (mégegyszer mondom, hogy nem izom eredetű. Abban már volt tapasztalatom, ezt teljesen más), nem dohányzom.


Bárkinek bármi ötlet, tanács, tapasztalat?


26/f



2023. aug. 23. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Pluszba annyi, hogy nem állandóan fáj. Naponta többször is váltakozhatnak a szakaszok. Illetve főleg nyugalmi helyzetben érzem. Pl ma elmentem az edzőterembe, ott egyáltalán nem éreztem, hazajöttem ledőltem a kanapéra és egyből előjön a diszkomfort.
2023. aug. 23. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát márpedig ez izomeredetűnek hangzik. Kálium is megvan? Nátrium? Ebben a melegben azokat is kiizzadja az ember és az is okozhat ilyet. Barátomnak pont most volt hasonló baja, és kálium hiány volt a végén. Mióta szedi, azóta nem csinál ilyet neki.

Nekem is "belülről" szokott fájni amikor ilyen mikrógörcseim vannak.

2023. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Nemtudom kálkium benne van a rutin vervizsgalatvan, de utanajarok!
2023. aug. 23. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom TB-ben benne van-e, de ha nem akkor lehet olcsóbb csak enni egy-pár banánt napi, vagy egy kis spenótot, mint megmérettetni magad.
2023. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!