Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta depresszióval,...

Évek óta depresszióval, pánikbetegséggel, halálfélelemmel élek. Ezt alkohollal, dohányzással küzdöm le. Van ebből kiút???

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van
2023. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Dokihoz menj, pia cigi nem segít!
2023. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, menj el pszichológushoz, pszichiáterhez, kezdj bele terápiába, vagy rövid ideig szedj gyógyszert. Menj el egy templomba, kérd Istent, hogy segítsen neked meggyógyulni. Higgy benne, és amellett magadban is és a gyógyulásodban is. Hajrá, ne add fel a reményt! Először fejben dől el, utána engedelmeskesik a test is. Minden apró pozitív gondolatra pozitívan fog reagálni.
2023. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én próbálok pozitívan élni, kereskedelemben dolgozok, a vevőim ebből semmit nem látnak, tudom álcázni a problémáimat. Sőt még a párom sem és a családom sem látja a problémáimat, mert nem mutatom feléjük, csak magamban vívodok.
2023. aug. 23. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha magadat emészted fel. Konkretizáld a problémádat és oldd meg őket.
2023. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Van, antidepresszáns.
2023. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet. Amit én ajánlok az a sport, munka után 1-2 óra boxolással az összes fusztrációt kiütöm magamból, ami a meló miatt van.
2023. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7.

A pánikbetegség oka nem a düh. Szívesen.

2023. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el a templomba!
2023. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!