Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Hogy hozzam ki...

Mit tegyek? Hogy hozzam ki magam ebből?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni. Eddig is sokat gondoltam rá, de az utóbbi időben rengeteget. Egyszerűen undorodom az egész Világtól és magamtól is. Próbálok felállni, célokat kitűzni, de sosem sikerül semmi, egy nagy nulla vagyok. Úgy érzem csak egy teher vagyok és senki sem szeret, mindenkit ellökök magamtól. Pánikbeteg vagyok, evészavarom van, és szorongásos depresszióm. Pszichiáterhez kéne járnom, de nem akarok gyógyszereket szedni. Már pszichológushoz sem járok, mert azt mondta gyógyszerek nélkül nem tud segíteni. Tanácstalan vagyok, és úgy érzem megfulladok ettől az egésztől. Félek saját magamtól, és a gondolataimtól

2021. okt. 3. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el van amikor már tényleg gyogyszer kell. én a helyedben megpróbálnám
2021. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hali. Hova valosi vagy? Ha esetleg pesti es megteheted akkor ajanlom tunderhegyet. De amugy hidd el, hogy a gyogyszerrel nincs semmi problema. Nem lesz bajod tole, nem szedal le ugy hogy a nyalad folyik es nem fogsz majtranszplantscios listara kerulni miatta.
2021. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ongyi akarsz lenni

Akkor nincs veszteni valód

Próbáld meg a gyógyszer szedését hátha segít

Üdv

2021. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!