Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek különbséget ha...

Hogyan tegyek különbséget ha fáj a mellkasom(+ erős szívdobogás)hogy a szívemmel van baj vagy csak pánik?

Figyelt kérdés
Sajnos mindkettő fenáll.Billentyű elégtelenségem van,és néha kapok pánikrohamot.Honnan tudom hogy mikor melyik?
2023. szept. 3. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Hát ha eltereled a figyelmed pl színezés olvasás filmnézes és nem érzed, akkor csak pánik de valószínűleg pánik. Különben ha fájna a szíved akkor utána komolyabb problémák kovetkeznenek. Nem mulna csak el ugy szerintem Valamiért egyre több ilyen eset van manapság. :( én is tudom milyen. De az h ez ilyen nép betegség legyen....
2023. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonytalan eredetű mellkasi panaszok esetén mindenképpen javasolt a megjelenés legalább az ügyeleten, ahol EKG-val ha nem is 100 %-ig, de a panaszok jellege, és a fizikális, valamint a műszeres vizsgálatok eredménye alapján nagy valószínűséggel meg lehet állapítani, súlyosabb esetben érdemes mentőt hívni/sürgősségire menni, ott laborvizsgálattal egyértelműen ki lehet zárni a koszorúér-elzáródást (szívinfarktust).
2023. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!