Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muszáj a gyomortükrözést...

Muszáj a gyomortükrözést vállalni?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek gasztroeterológushoz vagy refluxos vagy laktózérzékeny vagyok, illetve háziorvoskm ezekre gyanakodott. Elősször csak konzultációra megyek de félek hogy gyomortükrözést is akarnak majd csinálni de én azt nem merem bevállalni

17L



2023. szept. 6. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha reflux a kérdés, akkor tükrözés szinte garantált. Úgy 3 perc az egész. Párat talán büfizel közben, folyik egy kis nyálad.
2023. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy haláli élményterápia - mint a "nyolcadik utas" tojócsöve!

XD

2023. szept. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha reflux, ha laktózérzékenység, mindkettőt lehet gyógyszeresen és diétával kezelni. Nekem is van mindkettő és tükrözés nélkül olyan szinten rendbe jöttem, hogy felesleges vállalnod, ha súlyosabb betegségre nincs gyanú. Én még nagyon régen voltam gyomortükrözésen, de azt mondtam, soha többet, menjen az, akinek két anyja van. Egyébként is normális orvos a megfelelő gyógyszerrel és diétával kezel először, nem esnek neked rögtön a tükrözés felajánlásával.
2023. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

#13 - hülyeséget írsz, mert érdemes megnézetni rendesen, hogy mi van a gyomorral!


Sose lehet előre tudni, hogy nem derül-e fény valami komolyabb problémára. Magyarországon az ilyen kivizsgálás olcsón hozzáférhető, tehát ostobaság lenne kihagyni.


Minden ilyen jellegű diagnosztikai információ értékkel bír, és különben is - kár lenne kihagyni a nyolcadik utas által nyújtott élményterápiát!

:)

2023. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!