Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, a combjaim elég vastagok (☠️) meg a hasam is.

Drágálatos Tiktokon meg ilyen fantasztikus ismeretterjesztő oldalakon szembe jöttek velem, hogy csinálj meg 20× a nem tudom milyen gyakorlatból és voilá rohadt vékony lettél, de...

Hát ez nem pont így van a valóságban.

És tudom hogy a gyakori kérdések se túl tudományos oldal, de azért hátha kapok vmi tippet/tanácsot...



2023. szept. 18. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, kicsit ki kellene vesézni az életviteled... Vannak-e káros szokásaid, milyen a bioritmusod, mennyire figyelsz oda az étrendre, a mozgásra vagy épp a stresszel hogy állsz... Azért ezen tényezők némiképp befolyásolják a sikerességet
2023. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficittel és rendszeres testmozgáss
2023. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs varázslat, rendszeres, egészséges (erről ne a Kiskegyedből tájékozódj, hogy mi számít annak) táplálkozás, sok jó minőségű, zsírszegény fehérje (tejtermékek, fehér hús, hal heti 1x), lassan felszívódó szénhidrátok, hüvelyesek, nyers zöldségek + levesek, főzelékek, minél kevesebb üres szénhidrát, cukor és zsír. Rendszeres testmozgás egyrészt, hogy az alap anyagcseréd magasabb legyen (az izom több energiát igényel mint a zsír) + formálás.


Specifikusan csak a combodból vagy csak a hasamból nem lehet fogyni.

2023. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezd biciklivel/gyalog munkába/iskolába járni és idővel lefogysz. Esetleg napi 1 óra sétát a rutinodba beilleszteni, akár kutyával, ha van.
2023. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!