Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan/mit kell edzzek, hogy...

Hogyan/mit kell edzzek, hogy popsiról és mellről NE fogyjak?

Figyelt kérdés
17/l vagyok és azt tudni kell rólam hogy normális testalkatom van, kicsit szélesebb csípőm de elég lapos hasam és kisebb mellem. Fogyni szeretnék a hasamról, kicsit a karjaimról és legfőképpen a hátsócombjaimból. Rendszeresen futok, (10-15perc edzés előtt,semmi intervallum edzés szerű)heti 3× kondiba járok plusz otthon heti 2× edzek fenékre plusz hasizomra, de azt hiszem hogyha úgy súlyzózok ahogy "most vagyok" akkor az eleve meglévő karom nem lesz szálkásabb hanem marad olyan vastag max kicsit izmosabb, de javítsatok ki ha nem jól mondom. A motiváló válaszokat várom előre is köszi

2018. ápr. 19. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem, hogy lehet diétáznom kéne, de ebben nem hiszek mivel nem bírnám sokáig, egyszerűen ember vagyok nem növényevő, amit csinálni fogok az az, hogy kevesebbet eszem és többet iszom(vizet!)
2018. ápr. 19. 12:43
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mindig egyszerre fogsz fogyni mindenhonnan, ahogy hízni. Persze nem mindenhonnan egyforma mértékben.

Így nézve mindegy mit csinálsz, jó az ami jelenleg van.

Az étrendel pedig muszáj lesz valamit kezdened, ha komolyan gondolod. Kezdesnek viszont már jó, ha kevesebbet eszel.

2018. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

és a diétában növényevő lesz az ember?

mert ha még azt írtad volna,hogy hús,tojás és zöldségek.

de csak növényevő?

azt hittem,hogy azok a nyulak inkább.

2018. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A diétának semmi köze a növényevéshez... Van olyan is, a vegán diéta, de a többi nem az.


Az egyetlen biztos módszer, hogy ne fogyj fenékről és mellről az, ha nem fogysz. Amúgy genetika dönti el, hogy mi lesz. A fenék kevésbé vészes, oda rendesen tudsz edzeni, úgyis izom kell oda, nem hájtömeg (persze viszonylag sok esszenciális zsír van arrafelé, de azt nem veszti el az ember normális szálkásítással). A mell, az genetika, nem tudsz mit tenni, s ha picit jobb mellizmod lesz, az sem segít a jelentős zsírvesztésen ott, ha a genetikád azt dobja.


A szálkásításhoz kalóriadeficit kell, az izmosodáshoz edzés és kezdőket leszámítva kalóriatöbblet. Mindenre eddz, ne csak fenékre és hasra.

2018. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!