Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak a cicimből?

Hogyan fogyjak a cicimből?

Figyelt kérdés

A cicimből akarok fogyni de egyéb felesleg is van rajtam! CICIBŐL akarok csak! Légyszi segítsetek!


KÖSZI



#Hogyan legyen kisebb a cicim?
2016. máj. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért? Én örülnék ha nagyobb lenne a mellem:/
2016. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nincs célzott fogyás, még csöcsből sem! Ezt a dolgot csak plasztikai sebész tudja orvosolni.
2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet csak egy bizonyos területről fogyni, a zsír mindenhonnan fogy egyszerre.
2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz mozogni és a zsírégetés beindul, akkor a melledből is fogyni fogsz. Nekem nincs nagy mellem, doha nem is volt, de mikor elkezdtem sportolni akkor egy kis idő múlva látszott, hogy a mellem kisebb lett, tehát fogytam. Viszont ha genetikailag nagyobb a melled, akkor azt fogyással/zsírégetéssel se tudod lefaragni.
2016. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Genetika, hogy honnan fogysz. Van, aki úgy fogy le, hogy a melle egyáltalán nem változik (emiatt a kosármérete nő, mert az relatív), ritka, de még ilyen is van. Van, aki rengeteget fogy mellből, van, aki keveset, van, aki az elején semmit, csak később, mindenféle eset van. Nem lehet befolyásolni.
2016. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendeben köszi
2016. máj. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!