Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem bírok aludni?

Mit tegyek ha nem bírok aludni?

Figyelt kérdés
Szóval mostanába elég keveset alszom olyan 1-2 órát és ma is kb ennyit aludtam nagyon fáradt vagyok probáltam elaludni de nem sikerült.Milyen módszer van amivel eltudnék aludni?

2023. okt. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fuss min 10km-t.
2023. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fanni818 válasza:
Nagyon sok módszer van. Kiserletezz. Pl asmr videók, van akinek hatásosak. Esetleg valami alvás segítő hangok... ha ezektől sem javul érdemes körültekinteni a környezetedben alvásnal nincs e valami zavaró. Nekem mikor az agyam a másik falhoz volt tolva nem igazán aludtam,de ha még is nagyon rossz minőségűen. Próbálj mozogni faraszd le a tested. És végül ha már gyors segítség kell gyógyszertárban tudsz venni alvás segítő gyógyszert, pl a bio melatonin. Ez nem altató és nem is recept köteles, mert csak gyógynövények vannak benne és bealmosodsz. Nálam ez valt be alvasod beállításában is segít, ha át kellene szokni de van sok ilyen tea is ami az alvást segítik. Viszont ha hosszabb ideig nem javul fordulj orvoshoz.
2023. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!