Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már teljesen ki vagyok borulva...

Már teljesen ki vagyok borulva, mitől lehet ez velem?

Figyelt kérdés
Szédülés, tartó+kar zsibbadás, fülzúgás-ilyen rosszulléteim vannak több, mint egy hete. Volt, hogy egész nap ezt éreztem. Voltam vele háziorvosnál, megjártam az ügyeletet a hétvégén. Mértek vérnyomást, vércukrot, véroxigént, de mindkér orvos szerint stressz, kimerültség okozza. Erre ma arra ébredtem, hogy bizsereg az ajkam bal oldala és ott van egy ér is, aminek érzem a lüktetését, ha hozzáérek. A másik oldalon nincs ilyen. Néha az arcomban, szememben is érzek egy ilyen furcsa nyomást. Szorongó és pánikos is vagyok, ilyenkor halálfélelmem van. Mit gondoltok, lehet ez az egész szimplán pszichés alapú?

2023. nov. 6. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű pszichés. Sajnos ismerem ezt az érzést, nekem a lábam és a karom zsibbadt pár hónapja állandóan, meg voltam győződve róla, hogy trombózisom van. Aztán kicsit jobban lettem, elterelődött a figyelmem más problémák által, és a zsibbadás megszűnt. Borzasztó érzés, kitartás neked, remélem hamarosan jobban leszel!
2023. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez az ér, ami ott lüktet, csak véletlen? Nekem is gyanús amúgy, hogy pszichés, de teljesen igazinak tűnik...
2023. nov. 6. 10:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Most pucoltam a fülemet és a fülpucolón volt egy kis piros valami, gondolom vér... És pont bal oldalon. Lehet valami fülgyulladás?
2023. nov. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!