Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés
Van egy szépészeti beavatkozás, amit nagyon szeretnék megcsináltatni, de ez egy műtét tulajdonképpen, és állítólag elég fájdalmas. Nagyon szeretném megcsinálni, de nem tudom rávenni magam, és szerintem csak a fájdalom tart vissza. Tudom ennél sokkal nagyobb problémák is vannak az életben, de valaki, aki volt már hasonló cipőben esetleg valami jó tanács? Miként győzzem le a félelmem?

nov. 27. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mitől félsz tulajdonképpen? A fájdalomtól, az altatástól?

Milyen műtétről lenne szó? Hátha valakinek már volt ilyen és meg tud nyugtatni, hogy annyira nem vészes!

nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolom van altatásra lehetőség, altatásban meg nem érzel semmit.

Én már voltam pl teljes vastagbéltükrözésen, annyira fostam tőle, hogy altatást kértem. Sokan mondták, hogy fájdalmas, kellemetlen. Altatás után egyáltalán semmit nem éreztem, azt hittem, hogy kb hozzám se nyúlhattak.

Volt gyomortükrözésem is, viszont az éberen bevállaltam, na az pl fájdalmas volt, és ahogy kihúzták a csövet, még utána is éreztem a nyomát.

Ezért volt fura, hogy amazt meg semennyire.

nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!