Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stressz okozza?

A stressz okozza?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban már írtam ki hasonló kérdést, bocsi, ha unjátok. Szóval napok óta, vagyis már legalább 1.5-2 hete nehézlégzés/légszomj gyötör. Nem tudom, hogy szervi, vagy pszichés, még várok a vizsgálatok eredményeire (röntgen, stb). Ma viszont voltam edzeni, és megint rám tört. Annyira dühös lettem, hogy már 1.5-2 hete megakadályoz ez az egész mindenben, amit szeretek csinálni és úgy döntöttem edzek tovább, nem érdekel. Akkor is folytatom, ha a mentő visz el innen, mert ez nem élet, hogy mindent meg kell szakítani emiatt. Sikerült végigedzenem úgy, hogy elég erős nehézlégzésem volt közben, de próbáltam nem figyelni rá. Pedig elég megterhelő edzés volt, nagy súlyokkal, bukásig, stb. Amit megfigyeltem, hogy a gyakorlatok közben egyáltalán nem tapasztaltam ebből semmit, csak előtte és utána.


Ha ez az egész nehézlégzés szervi eredetű lett volna, akkor végig tudtam volna csinálni gond nélkül az edzést?


dec. 14. 21:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!