Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden reggel hányingerem van?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap amikor fölkelek hányingerem van, elég erősen... Körülbelül két órát tart ez az állapot... Eléggé kezd idegesíteni, mert már két hónapja tart és nem tudom mi lehet a baj. Terhes biztos nem vagyok, mert szűz vagyok még... Néha társul a hányinger mellé szédülés is..

Mi lehet ennek az oka?


2010. okt. 22. 05:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 17/L vagyok :)
2010. okt. 22. 05:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél el orvoshoz!Lehet,hogy egy egyszerű vérvételből meg tudja állapíani,hogy mire lenne szüksége a szervezetednek!
2010. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmérted már a vérnyomásod? Én azért szoktam reggel émelyegni,meg hányigerem lenni mert kb 90/60 az átlag vérnyomásom,de enné lalacsonyabb is szokott lenni.
2010. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
alacsony vérnyomásos vagyok, már negyedik éve, hogy ez kiderült. de ilyen eddig nem jelentkezett, nem tapasztaltam. vérvételen körülbelül egy hónapja voltam, s nem mondtak semmit... De én még változatlanul rosszul érzem magam minden reggel..
2010. okt. 22. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert újabb nehéz nap kezdődik.

Stressz.

2010. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!